Medya
Giriş Tarihi : 09-01-2021 20:20   Güncelleme : 09-01-2021 20:20

Gönül Dağı Asuman kimdir, gerçek adı ne? Hazal Çağlar Aslen Nereli, Boyu, Yaşı Kaç?

Sevilen karakterlerin gerçek ismini merak eden izleyiciler, araştırmaya devam ediyor. Bunlar arasında yer alan Asuman karakterinin rolünü üstlenen Hazal Çağlar en önde gelen isim oldu.

Gönül Dağı Asuman kimdir, gerçek adı ne? Hazal Çağlar Aslen Nereli, Boyu, Yaşı Kaç?

Kayseritempo.org - Gönül Dağı Asuman kimdir, gerçek adı ne? Hazal Çağlar Aslen Nereli, Boyu, Yaşı Kaç? TRT'nin yeni gözde dizisi olan Gönül Dağı, her hafta bölümleri büyük ilgi ile izleniyor. Reyting listesinde ilk sıralarda yer alan dizi, konusuyla ve oyuncularıyla büyük merak uyandırdı. Sevenleri tarafından araştırılmaya başlanan oyuncular, arama sıralamasında en önde geliyor. Bunların arasında yer alan Asuman karakterine can veren Hazal Çağlar kim olduğu sorgulandı. Gönül Dağı Asuman karakteri herkesin dikkatini çeken oyunculardan biri oldu. Hem güzelliği, belediye başkanının kızı olması hem de Ramazan aşığı olması onu daha da meraklandırdı. Gönül Dağı dizisinde Asuman Belediye Başkanı'nın kızıdır. Ramazan onu seviyor ama Asuman onunla yüzleşmiyor.

Ramazan her fırsatta aşkını anlatsa da Asuman yüzünü buruşturmuyor. Hatta Ramazan düğününde sahneye çıkıyor ve sevgili Asuman'ı görünce "gel ve evet de" şarkısını söyleyerek aşkını ilan ediyor. Babası düğünde Belediye Başkanı'nın yanında olmasına rağmen yine de korkmadan Asuman'a aşkını ilan eder. İddialı dizilerden biri olan Gönül Dağı, sevenleri tarafından her bölümü heyecanla bekleniyor. TRT'de Cumartesi akşamları izleyicilerle buluşan dizi, başrollerinde Berk Atan, Gülsüm Ali, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Ayda, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya yer alıyor.

Hazal Çağlar kimdir?

Hazal Çağlar 1995 İstanbul doğumludur. Metin Balekoğlu’ndan Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi alan Çağlar, Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. İlk kez Aile Hükümeti filminde rol alan güzel oyuncu, Şimdi de Gönül Dağı dizisinde Asuman rolünü canlandırıyor.

Hazal Çağlar’ın Rol Aldığı Dizi Filmler


Aile Hükümeti
Gönül Dağı- Asuman