Medya
Giriş Tarihi : 21-02-2021 00:07   Güncelleme : 21-02-2021 00:07

Gönül Dağı 18. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Yeni Bölüm Gelecek Hafta Tanıtım Selami Kimdir? Gönül Dağı 17. Son Bölüm Full İzle!

Gönül Dağı 18. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Yeni Bölüm Gelecek Hafta Tanıtım Selami Kimdir? Gönül Dağı 17. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritmepo.org - Gönül Dağı 18. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Yeni Bölüm Gelecek Hafta Tanıtım Selami Kimdir? Gönül Dağı 17. Son Bölüm Tek Parça Full İzle! Gönül Dağı 27 Şubat gelecek hafta 18 bölüm fragman yayınlandı mı? Belediye Başkanı Münir Bey'in Gedelli'nin tamamına Temiz Enerji Santrali ilan etmesiyle kasaba karışır. Şimdi tüm gözler Taner ve kuzenlerinde. Fabrikayı eğitmeye çalışan Amcaoğulları, fabrikayı kuracakları alanı bulmaya çalışıyor. En uygun bölgeyi buluyorlar ama burası yaşlı bir kadının tarlası. Sahayı kadından kiralayacaklar ama kadının üzücü hikayesi amcasının oğullarını derinden etkiliyor. Fabrikayı inşa etmek için bu üzücü hikayeyi çözmek zorundalar.

Gönül Dağı'nın 17. bölümünde Sefer, gönlüne hiçbir beklenti olmadan aşık oldu ve duygusal konuşmalarıyla Zahide'nin gözlerine girdi. Gönül Dağı'nın son bölümünde Taner, kendisine demir gibi güçlü bir aşkla sıkı sıkıya bağlı olduğu Dilek'e olan öfkesini bir kenara bıraktı ve kimsenin hiçbir şeye engel olamayacağı bir ilişki kurmaya karar verdi. İkili burada geçmişi ve bugünü tartışıyor. Kampanyanın Zahide için büyük sürprizi çifti nasıl etkileyecek? Taner ve Dilek yeniden bir araya geldi. Ancak bu birleşme Süleyman'ın tehdidi ile zarar görecektir. Süleyman, Taner ve amcası oğullarının yatırımını iptal eder.

Gönül Dağı 17. Son Bölüm Full İzle!

Taner bu haberle yıkılırken Gülsüm hoca, çözüm ararken neler olduğunu öğreniyor. Bu durum Gülsüm'ü çok kızdırıyor. Süleyman önünde durur ve büyük bir hesaplaşma olur… Bu hesaplaşma Taner ve Dilek'i nasıl etkileyecek? Dilek, babası hakkında öğrendiği gerçeği annesiyle konuşmaktan korkmaktadır. Gülsüm'ün tepkisi ne olacak? Ancak artık bu sırrın ağırlığını kaldıramaz ve Gülsüm ile görüşmeye karar verir.

Gönül Dağı 18. Bölüm Fragmanı İzle

Bu sırada Sefer, Zahide'yi özel bir yere davet eder. İkili burada geçmişi ve bugünü tartışıyor. Her hafta farklı bir heyecana sürükleyen Gönül Dağı dizisi bu hafta da izleyicileri hem ağlatıp hem güldürecek. İzleyicilerin beğenisini kazanan Gönül Dağı 18.Bölümde neler olacak? Gönül Dağı 18.Bölüm Fragman ile sizlerle oluyor.