Medya
Giriş Tarihi : 24-01-2021 00:45   Güncelleme : 24-01-2021 00:45

Gönül Dağı 14. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Yeni Bölüm Tanıtım dizide neler olacak? Gönül Dağı 13. Son Bölüm Full İzle!

Gönül Dağı 14. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Yeni Bölüm Tanıtım dizide neler olacak? Gönül Dağı 13. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Gönül Dağı 14. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Yeni Bölüm Gelecek Hafta Tanıtım Elif karakteri kimdir? Gönül Dağı 13. Son Bölüm Full İzle! TRT1'in sevilen ve izlenen dizisi Gönül Dağı bu akşam yeni bölümü ile izleyici ile buluşacak. Berk Altan ve Gülsim Ali İlhan'ın başrollerini paylaştığı Gönül Dağı dizisinde yine heyecanlı anlar yaşanacak. Kaya ailesi, Zahide'nin eski eşi Fikret'in ani gelişiyle şok oldu. Fikret, Zahide'den bir şans daha ister. Zahide bu şansı Fikret'e verecek mi? Yıllardır Zahide'yi yeniden bir araya getirmeyi hayal eden Sefer ne yapacak? TRT dizisi Gönül Dağı'nın 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde düzenlenirken Gönül Dağı'nda Berk Atan, Gülsüm Ali İlhan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Dusenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık ve Ege Aydan gibi isimler bulunuyor. Gönül Dağı yeni bölümleriyle Taner ve amcalarının etrafındaki müstehcen, komik ve duygusal maceraları evimize getiriyor. Gönül Dağı'nın 14. yeni bölümünün tanıtımı ekranlara geldi.

Bozkırda bir Anadolu masalı sloganıyla yayın hayatına devam eden Gönül Dağı dizisi bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Başrollerinde Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan'ın yer aldığı dizinin senaryosu ise Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit. Peki Gönül Dağı'nın 14. yeni bölüm fragmanını izlediniz mi? Gönül Dağı 13. bölümde neler olacak? "Kaya ailesi, Zahide'nin eski eşi Fikret'in ani gelişiyle şok oldu. Fikret, Zahide'den bir şans daha istiyor. Zahide bu şansı Fikret'e verecek mi? Zahide'yi yıllarca yeniden bir araya getirmeyi hayal ederse sefer ne yapacak? Taner ve kuzenleri Sivil Havacılık Sahasına sunum yapmak üzere SNK Mühendislik tarafından davet edilir. Taner ve amcası bu güne hazırlanırken İngilizce bilen birinin yardımına ihtiyaçları vardır. 

Gönül Dağı 14. Bölüm Fragmanı İzle

Gülsüm, Taner ve Halime de Dilek ile sert bir konuşma yapıyor. Bunun üzerine Taner ve Dilek'in duyguları karışmaya başlar. Her ikisi de bu engeli aşacağından emin. Ancak Dilek beklenmedik bir yerden köşeye sıkışır ve bir yol ayrımına gelir. Dilek'in Taner ile ilgili kararı merak konusu olurken, hastaneye kaldırılan Cemile'nin durumu kritik. Doktorların yoğun çabaları sonucunda Cemile hayata döndürülmeye çalışıyor. Cemile hakkında bir gerçeği öğrenen Veysel perişan olur. Ramazan ile evlenmek isteyen Hüseyin, asil bir adam bulmaya çalışır. Özür dileme bahanesiyle Günışıl'ı ve Ramazan'ı alır ve bir akşam aniden Münir Bey'in kapısını çalar.

Gönül Dağı 13. Son Bölüm Full İzle!

Halime ve Gülsüm'ün Taner ve Dilek'e aşık olduğunu öğrendikten sonra ikisi de çocuklarını korumak için onlarla ciddi bir konuşma yapar. Cemile'nin hastalığından şüphelenen Döndü, hamile olduğunu düşünmeye başlar. Muammer'e dedesi olacağının müjdesini verir ... Hüseyin, Muammer'in dedesi olacağını öğrenince saldırır ve kendisinden önce dede olmak için Ramazan ile evlenmeye karar verir. Günışıl'la birlikte Ramazan için bir kız aramaya başlarlar ... Ramazan, Asuman'ı müzikle yeniden buluşturmaktan endişelenir ama onu bir sürpriz beklemektedir. Ciritçiler Abdullah ve Serdar'ın uzun yolculuğunda Serdar payını vermeye başlayacak. Taner ile Dilek'in aşkını reddeden Halime ve Gülsüm, bu aşkı bitirmek için çabalayacaktır.