Medya
Giriş Tarihi : 17-01-2021 00:10   Güncelleme : 17-01-2021 00:10

Gönül Dağı 13. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Yeni Bölüm Tanıtım Dizi ne zaman bitiyor? Gönül Dağı 12. Son Bölüm Full İzle!

Gönül Dağı 13. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Yeni Bölüm Tanıtım Dizi ne zaman bitiyor? Gönül Dağı 12. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Gönül Dağı 13. Bölüm Fragmanı İzle Youtube TRT 1 Yeni Bölüm Tanıtım Dizi ne zaman bitiyor? Gönül Dağı 12. Son Bölüm Full İzle! Gülsüm, Taner ve Halime de Dilek ile sert bir konuşma yapıyor. Bunun üzerine Taner ve Dilek'in duyguları karışmaya başlar. Her ikisi de bu engeli aşacağından emin. Ancak Dilek beklenmedik bir yerden köşeye sıkışır ve bir yol ayrımına gelir. Dilek'in Taner ile ilgili kararı ne olacak? Hastaneye kaldırılan Cemile'nin durumu ağır. Cemile, doktorların yoğun çabaları sonucunda hayata dönebilecek mi? Cemile ile ilgili bir gerçeği öğrendikten sonra Veysel ne yapacak? Ramazan ile evlenmek isteyen Hüseyin, asil bir adam bulmaya çalışır. Günşıl ve Ramazan'ı özür dileme bahanesiyle alır ve bir akşam aniden Münir Bey'in kapısını çalar. Gönül Dağı 13. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Gelişmeler Asuman ve Ramazan'ı nasıl etkileyecek? Taner ve Dilek'in beklenmedik ayrılığına herkes şaşırır ve üzülür. Çoğunlukla Ramazan, Veysel ve Cemile. Bu ayrılığı kabul etmezler ve ikisini uzlaştırmak için romantik bir plan yaparlar. Taner ve Dilek bu planın sonunda barışacak mı? Bozkırda bir Anadolu masalı. Gönül Dağı, soluk sarı toprakların, yıllardır dile getirdiği efsanelerin ve unutulmaz aşkların hikayesidir. Gönül Dağı, küçük dünyalarında büyük hayalleri olan Anadolu çocuklarının hikayesidir. Gönül Dağı, bozkırda hayallerinin peşinden giden ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesidir.

Gönül Dağı 13. Bölüm Fragmanı İzle

Sefer, Zahide'nin konusunu açarak Taner'den izin ister. Taner ve ailesinin izniyle sefer, talep için hazırlıklara başlar. Talep günü geldiğinde Sefer ve Zahide'yi hangi sürpriz bekliyor? Gülsüm, Taner ve Halime de Dilek ile sert bir konuşma yapıyor. Bunun üzerine Taner ve Dilek'in duyguları karışmaya başlar. Her ikisi de bu engeli aşacağından emin. Ancak Dilek beklenmedik bir yerden köşeye sıkışır ve bir yol ayrımına gelir. Dilek'in Taner ile ilgili kararı ne olacak?Senaryosu Mustafa Çiftçi'nin öykülerinden esinlenerek yazılan Gönül Dağı, tüm öykülerinde bozkır ve bu coğrafyada yaşayan insanları içtenlikle yansıtan "Bozkır kalemi" kilitlenecek bir dizi.

Gönül Dağı 12. Son Bölüm Full İzle!

İlk bölümde izleyiciler tarafından beğenilecek ekranlar. İzleyicilerin vatan özlemini tatmin edecek görsel bir şölen. Başrollerini Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan'ın paylaştığı dizi, bozkırın ortasındaki şirin bir kasabada yaşayan dost canlısı, sevgi dolu Anadolu insanının hikayesini anlatıyor. Şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş efsanelerini, geleneklerini ve değerlerini yaşayan, teriyle kazanırken sevgisini gönülleriyle hisseden, umutları ve hayalleri için hayatta kalma mücadelesi veren insanların hikayesi.