Medya
Giriş Tarihi : 10-01-2021 00:20   Güncelleme : 10-01-2021 00:20

Gönül Dağı 12. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 Youtube 16 Ocak Yeni Bölüm Tanıtım! Gönül Dağı 11. Son Bölüm Full İzle!

Gönül Dağı 12. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 Youtube 16 Ocak Yeni Bölüm Tanıtım! Gönül Dağı 11. Son Bölüm Full İzle!

Kayseritempo.org - Gönül Dağı 12. Bölüm Fragmanı İzle TRT 1 Youtube 16 Ocak Yeni Bölüm Tanıtım! Gönül Dağı 11. Son Bölüm Full İzle! Gülsüm, Taner ve Halime de Dilek ile sert bir konuşma yapıyor. Bunun üzerine Taner ve Dilek'in duyguları karışmaya başlar. Her ikisi de bu engeli aşacağından emin. Ancak Dilek beklenmedik bir yerden köşeye sıkışır ve bir yol ayrımına gelir. Dilek'in Taner ile ilgili kararı ne olacak? TRT 1'in sevilen dizisi Gönül Dağı, yıllardır dile getirilen Sapsarı toprakları, efsaneler ve unutulmaz aşkların hikayesine konu oluyor. 9 Ocak Cumartesi akşamı 11. bölümüyle ekrana gelen dizinin yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu.


Hastaneye kaldırılan Cemile'nin durumu ağır. Cemile, doktorların yoğun çabaları sonucunda hayata dönebilecek mi? Cemile ile ilgili bir gerçeği öğrendikten sonra Veysel ne yapacak? Yapımcılığını Ferhat Eşsiz'in yaptığı, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın üstlendiği Gönül Dağı, eserlerinde bozkır ve bu coğrafyada yaşayan insanları yansıtan Mustafa Çiftçi'nin hikayelerinden ilham alıyor. Sanat dünyasının önde gelen isimleri Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya rolleri Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün alıyor.

Gönül Dağı 12. Bölüm Fragmanı İzle

Ramazan ile evlenmek isteyen Hüseyin soylu bir adam bulmaya çalışır. Özür dileme bahanesiyle Günışıl'ı ve Ramazan'ı alır ve bir akşam aniden Münir Bey'in kapısını çalar. Gelişmeler Asuman ve Ramazan'ı nasıl etkileyecek?