Kayserispor
Giriş Tarihi : 22-11-2019 18:07   Güncelleme : 22-11-2019 19:54

Genel Kurulu beklemedi

Kayserispor Genel kurul hazırlığı yaparken istifa haberi geldi. Yönetim kurulu istifayı kabul etti. Hamdi Elcuman bıraktı, Berna Gözbaşı başkan oldu

Genel Kurulu beklemedi

İstikbal Mobilya Kayserispor yönetim kurulu başkanı Hamdi Elcuman istifa etti. Yönetim Kurulu, yeni başkanı belirledi. 30 Kasım 2019 Cumartesi günü gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul toplantısı için aday olan Berna Gözbaşı, Genel Kurulu beklemeden başkan oldu.

İstikbal Mobilya Kayserispor'da 30 Kasım 2019 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Olağanüstü Genel Kurul toplantısı öncesinde Berna Gözbaşı'nın başkan adaylığını açıklaması üzerine mevcut başkan Hamdi Elcuman istifa etti.

Resmi Açıklama
Kayserispor kulübünden yapılan açıklamada, "Bilindiği üzere Yönetim Kurulu kararımızla 30.11.2019 tarihinde kulübümüz genel kurulu yapılacaktır. Genel kurul öncesinde mevcut yönetim kurulu üyemiz Sayın Berna Gözbaşı, şehrimizin tüm dinamiklerinin ittifakıyla ve desteğiyle başkan adaylığını açıklamıştır. Gelinen noktada halen kulüp başkanlığı görevimizi yöneten Sayın Hamdi Elcuman büyük bir jest yaparak yönetim kurulu başkanlığından istifa etmiş, yönetim kurulumuz oy birliğiyle Sayın Berna Gözbaşı’yı yönetim kurulu başkanı olarak seçmiştir. Kendisine yapılacak genel kurulumuzdaki adaylığında başarılar diliyoruz" denildi.İlk paylaşım
Kayserispor Yönetim Kurulu üyelerinin oyu ile kulüp başkanı seçilen Berna Gözbaşı, sosyal paylaşım sitesinden kısa bir açıklama yaptı. Sosyal paylaşım sitesindeki hesabından "Sen, ben, çoluk, çocuk, kadın, erkek değil tüm yürekler Kayserispor'umuz için atacak" cümlesi sarfetti.

Haber: Halil Köktaş