Kayserispor
Giriş Tarihi : 03-02-2021 18:54   Güncelleme : 03-02-2021 18:54

Genç Kaleci Doğan 1 Puana Şükretti

Hes Kablo Kayserispor'un genç kalecisi Doğan Alemdar, Alanyaspor gibi bir takımdan alınan 1 paundan ötürü şükrettiklerini ifade etti.

Genç Kaleci Doğan 1 Puana Şükretti

Kayserispor'un genç kalecisi Doğan, alınan  puandan ötürü mutlu olduklarını söyledi. Sarı-kırmızlı takımın maçın belli dönemlerinde oyunu elinde tuttuğunu ifade eden Kaleci Doğan Alemdar, öne geçtikleri mücadelede farkı arttırmak içinde fırsatlar yakaladıklarını ama bunu değerlendiremediklerini ifade etti.

DOĞAN ''ŞÜKREDİYORUZ'':
Alanyaspor'a karşı oynadıkları oyunda rakiplerinin gücünü bilrerek dsahada yer aldıklarını da söyleyen Doğan alınan 1 puana şükrettiğni de dile getirdi. Genç kaleci Doğan Alemdar maç sonu yaptığı açıklamasında, ''Maçın geneline bakıldığında ALanyaspor'a karşı haddimizi bilerek oynadık. 1-0 öne geçince bulduğumuz pıozisyonları değerlendirsek iyi olacaktı. Kırımızı kartla oyun değişti zaten. Kırmızı karttan hemen sonra da golü buldular. 1 puana şükretmek lazım. Beraberliğe şükrediyoruz'' dedi.

MAGLİCA TEBRİK ETTİ:
Sarı-kırmızılı takımın yeni golcüsü Anton Maglica ise, beraberliğin kötü sonuç olmadığını ifade etti. Kazanmaya bu kadar yaklaşmışken alınan 1 puanın kendilerini üzdüğünü vurgulayan Hırvat golcü, takım arkadaşlarını da tebrik ettiğini söyledi.
Maç sonrası yaptığı açıklamasınsa, zor maç olacağını bildiklerini ve ona göre oynadıklarını ifade eden Maglica, ''Takımımı tebrik etmek istiyorum. Zor bir maç olacaktı. Beklediğimiz gibi de oldu. Sapunaru'nun kırmızı kartından sonra değişen bir oyun vardı. O zamana kadar iyi ve üstün oynayan bizdik. Ama kırmızı karttan sonra oyunun şekli değişti. Yine de iyi mücadele veren takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum'' ifadelerini kullandı.