Medya
Giriş Tarihi : 18-01-2021 13:44   Güncelleme : 18-01-2021 13:45

Gelinim Mutfakta Gelin Sibel ve Kaynana Saniye Çağlar Kimdir? Gelinim Mutfakta 18 Ocak puan durumu tablosu, kim kaç puan aldı?

 Gelinim Mutfakta Gelin Sibel ve Kaynana Saniye Çağlar Kimdir? Gelinim Mutfakta 18 Ocak puan durumu tablosu, kim kaç puan aldı?

Kayseritempo.org - Gelinim Mutfakta Gelin Sibel ve Kaynana Saniye Çağlar Kimdir? Gelinim Mutfakta 18 Ocak puan durumu tablosu, kim kaç puan aldı? Hafta içi her gün sevenleriyle buluşan Gelinim Mutfakta, bu hafta da gümbür gümbür gelmeye devam ediyor. Formatıyla diğer kanallara göre daha çok tercih edilen yarışma, izleyicileri heyecan içerisinde bırakıyor. Gelinim mutfakta bu hafta hangi yarışmacılar var?

Kanal D'nin sevilen yarışma programlarından Gelinim Mutfakta, büyük ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sunucusu Onur Büyüktopçu'nun yarışmadan ayrıldıktan sonra yerini Seda Sayan gelmişti. İzleyiciler tarafından büyük destek gören yarışma, bugün neler olacağı merak ediliyor.

Gelinim Mutfakta Gelin Sibel ve Kaynana Saniye Çağlar Kimdir?

Bugünden itibaren Aysun, Gizem ve Zeynep ile mücadele edecek olan Sibel parmaklarıyla hazırladığı yemeklerle eleştirilerin hedefi oldu. Ama kendini nasıl savunacağını da biliyordu. 29 yaşındayım. "Bu zamana kadar rakip yoktu. Şimdi korkun" sözleriyle iddialı bir giriş yaptı.

15 Ocak Gelinim Mutfakta neler oldu?
Geçtiğimiz hafta Cuma günü Kadayıf Dolması yapan gelinler, bütün hünerlerini gösterdi. İddialarıyla ve ellerinin lezzetlerini konuşturan yarışmacılar, bütün hünerlerini sergiledi. Arada birbirlerine laf atmayı unutmayan gelinler büyük heyecanla tatlılarını tamamladı. Büyük finalde Gizem birinci olurken, Memduha elenen ismiler arasında yerini aldı.

15 Ocak Gelinim Mutfakta kazanan kim oldu
Memduha toplamda 58 puan alarak sonuncu oldu ve yarışmaya veda etti.
Zeynep Kalyon Gökçe 75 puan alarak haftanın üçüncüsü oldu.
Aysun 83 puanla birinciliği kaçırarak ikinci oldu.
Gizem 88 puanla haftanın birincisi oldu.

18 Ocak fragmanı
Büyük heyecanla gelen Gelinim Mutfakta, 18 Ocak yeni yarışmacıyla ekranlara geliyor. İddialı yarışmacı Sibel'in bu hafta fragmanda olay sözleriyle gelinler ve kaynanalar tarafından dikkatleri üzerine çekti.