Kayserispor
Giriş Tarihi : 08-04-2020 19:28

Futbolcular tesislerde çalışıyor

Covid 19 Virüs salgını tehlikesi sürerken Hes Kablo Kayserispor futbolcuları tesislerde antrenmanlara başladı. Kayserispor futbolcuları, tesislerde nasıl idman yapıyor. İşte ayrıntılar

Futbolcular tesislerde çalışıyor

Covid-19 Virüsünden ötürü liglere ara verilmesi sürecini evde geçiren Hes Kablo Kayserispor teknik heyet ve futbolcuları, sahada da antrenman yapmaya başladı.

Herkes değil
Hes Kablo Kayserispor kulüp yönetiminin ve teknik heyetin kararı doğrultusunda bir çok futbolcu saha çalışmalarına başladı. Konu ile ilgili açıklama yapan Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, "Teknik heyetimiz bir çalışma programı çıkardı. Dileyen futbolcular evinden tesislere gelerek bireysel saha ve salon çalışması yapıyor. Kendilerine ayrılan sürede çalışan futbolcular sonrasında tekrar evine gidiyor" dedi.

Kimler çalışıyor
Asbaşkan Tokgöz, Kayserispor tesislerinde çalışma yapan isimler arasında Kaleci Silviu Lung, Artem Kravets, Bernard Mensah, Ben Rienstdra, Mario Situm, Furkan, Pedro Henrique, Muris Mesanovic, Ramazan Emirhan Civelek, Ömer Uzun gibi isimlerin yeraldığını söyledi.
Yurt dışında bulunan ve Türkiye'ye gelemeyen Miguel Lopes bireysel antrenmanını sürdürürken, Eskişehir'de bulunan Hasan Hüseyin'e ise Kayseri'den jimnastik aletleri ile bisiklet gönderildi.