Medya
Giriş Tarihi : 18-02-2021 23:53   Güncelleme : 18-02-2021 23:53

FOX TV Regaip Kandili Programını kim sunacak? Fatih Savaş Hoca Kimdir, Nerelidir? FOX TV Regaip Kandili Programı saat kaçta yayınlanacak?

FOX TV Regaip Kandili Programını kim sunacak? Fatih Savaş Hoca Kimdir, Nerelidir? FOX TV Regaip Kandili Programı saat kaçta yayınlanacak?

Kayseritempo.org - FOX TV Regaip Kandili Programını kim sunacak? Fatih Savaş Hoca Kimdir, Nerelidir? FOX TV Regaip Kandili Programı saat kaçta yayınlanacak? Üç ayların başlamasıyla birlikte Müslümanlar için kutsal gün olan Regaip kandili geldi çattı. Peki FOX TV’de Regaip kandili programını kim sunacak? Regaip Kandili programı saat kaçta yayınlanacak? Regaip Kandili programlarının içerikleri neler? Ulusal kanallardan biri olan FOX TV’de bu akşam Regaip Kandili Özel programını Fatih Savaş sunacak.


FOX TV ekranlarında bu akşam Fatih Savaş ile Regaip Kandili Özel Programı yayınlanacak. İlahiyatçı imam Fatih Savaş, güzel Kuran-ı Kerim okumasıyla da biliniyor. FOX TV ekranlarında Regaip Kandili Özel Programı saat 03.15’te izleyicilerle buluşacak. Türkiye’yi uluslararası yarışmalarda temsil ederek birincilik getiren Fatih Savaş merak edilmeye başlandı. Fatih Savaş kimdir? Kaç yaşındadır? Fatih Savaş nerelidir? Sorularının cevapları haberimizde.

Fatih Savaş Kimdir?


Fatih Savaş on bir ayın sultanı Ramazan ayında yaptığı dini içerikli programlarla tanınmıştır. 1996 yılında Hırvatistan’da Uluslararası Hafızlık/ Kuran-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışmasında Türkiye’yi temsil etmiş ve birinci olmuştur.  Genç bir imam olan Fatih Savaş aynı zamanda iyi bir hafızdır. Kanal 360, TV8, Kanal D ve TRT Diyanet gibi çeşitli ulusal kanallarda dini içerikli programlar yapmıştır. Halk arasında Koç Holding’in başkanı Mustafa Koç’un cenaze namazını kıldırması ile de tanınan Fatih Savaş, Fox TV’de  Regaip Kandili Özel Programını sunacaktır.