Kayserispor
Giriş Tarihi : 14-07-2019 08:50   Güncelleme : 14-07-2019 14:48

Fernando Boldrin transfer haberi

Brezilyalı futbolcu Fernando Boldrin, yeni sezonda Kayserispor forması giyecek mi yoksa gidecek mi

Fernando Boldrin transfer haberi

İstikbal Mobilya Kayserispor’un Brezilyalı futbolcusu Fernando Boldrin, yeni sezon öncesi Sarı-Kırmızılı takımla çalışmalara başladı. Önhceki gün Kayseri'ye gelerek kampqa katılan Boldrin, şimdilik İstikbal Mobilya Kayserispor için ter dökecek.

Geçen sezon başında Rizespor'a kiralık olarak gönderilen ve "Rize'de mutluyum. Burada kalmak isterim" açıklaması ile dikkatleri üzerine çeken Fernando Boldrin'in İstikbal Mobilya Kayserispor'da kalıp kalmayacağı merak konusu oldu. Geçtiğimiz günlerde Başkan Erol Bedir'in "teknik direktörümüz Hikmet Karaman, Boldrin'i takımda görmek istiyor" şeklindeki açıklaması sarı kırmızılı taraftarların gönlüne su serpmişti.

Boldrin ne dedi
Diğer yandan Fernando Boldrin, yaptığı açıklamada “Çok iyi bir hocayla iyi bir takım kumaya başladı Kayserispor. Çok güzel yeni tecrübeli oyuncular getirdi. Onların gelmesiyle iyi bir hoca ile Kayserispor’un çok güzel işler yapacağına inanıyorum. Kişisel olarak elimden gelenin en iyisini yapıyorum ve yapacağım. Hayat bu bazen iyi olursunuz, bazen kötü olursunuz. Geçen seneden daha iyi performans göstermek istiyorum. Taraftarın bana olan bu sevgisi daha fazla mutlu ediyor, daha fazla konsantre ediyor. Hem kulüp açısından hem kulüp açısından hem de kendi özel performansım açısından güvenip artıyor ve daha iyisini yapmak için uğraşıyorum. Kayserispor istedikçe buradayım. Ama rize'de de mutluydum" diye konuştu.