Magazin
Giriş Tarihi : 10-06-2020 10:05   Güncelleme : 10-06-2020 11:31

Fenomen Caner Çalışır hayatını kaybetti

DJ’lik ve televizyon programında jüri üyeliği yapan ünlü sosyal medya fenomeni Caner Çalışır hayatını kaybetti.

Fenomen Caner Çalışır hayatını kaybetti

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz ile yakın arkadaş olduğu bilinen Caner Çalışır’ın kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi. Ölüm haberi yakın arkadaşı Samet Liçina'dan geldi. Şarkıcı İrem Derici’nin İnstagram hesabının hikaye kısmında yaptığı paylaşım pek çok kişiyi duygulandırdı. Derici’nin başsağlığı mesajı sonrası acı haber, gündeme bomba gibi düştü. 

FOX TV ekranlarında yayınlanan Benimle Söyle programında jüri üyeliği de yapan ünlü fenomenin ölüm haberi İrem Derici’yi ve yakınlarını bir hayli üzdü. Ünlü DJ Çalışır ile yakın dost olan Derici, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Daha 1 hafta önce ‘Biz neler atlattık, bunlar vız gelir abla’ dememiş miydik biz? Huzurla uyu Caner, kalbim sızlıyor. Seni çok seviyorum ve çok çok üzgünüm. Çok üzgünüm” ifadelerini kullandı.

Çalışır'ın 2016 yılında çoklu organ yetmezliği nedeniyle girdiği yoğun bakımdan sapa sağlam çıkması sonrası ölümü pek çok kişide şaşkınlık yarattı.Ölüm haberinin duyulmasının ardından takipçileri ve sevenleri 23 Nisan tarihinde yapılan paylaşımını yorum yağmuruna tuttu. 

Caner Çalışır Kimdir?
Caner Çalışır, 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Berna Arıcı ile çektiği “Berna saçında kene var topla topla gene var” videosuyla ünlüler dünyasına adım atan ve “Ablan Star Bebeğim” cümlesiyle birlikte oldukça popüler olan Caner Çalışır ayrıca, O Hayat Benim, Kiraz Mevsimi gibi dizilerde rol almış, Okan Bayülgen ile birlikte bir süre çalışmış günümüzde ise Dj olarak çalışmaktadır. Caner Çalışır, Kanal D ekranlarında yayınlanan Benimle Söyle adlı yarışma programında jüri üyeliği de yapmıştır.