Futbol
Giriş Tarihi : 20-05-2019 15:48   Güncelleme : 20-05-2019 15:57

Fenerbahçeli CEO'dan Galatasaray yorumu

Fenerbahçeli olan Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, Galatasaray şampiyonluğu ve kutlamalar ile ilgili neler söyledi

Fenerbahçeli CEO'dan Galatasaray yorumu

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından yönetilen Boydak Holding'in CEO'su olan Alpaslan Baki Ertekin, sahasında Medipol Başakşehir'i 2-1 mağlup ederek sezonun bitmesine 1 hafta kala Spor Toto Süper Lig Şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray ve dün gece yaşanan kutlamalar ile ilgili açıklama yaptı.

Tebrik etti
Sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabı üzerinden bir açıklama yayınlayan Boydak Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, "İstikbal Markamızla Kayserispor'un isim ve forma sponsoruyuz. Gönlüm Kayserispor ile. Fenerbahçe kongre üyesiyim ama spor, Fair Play'dir. Temiz bir maç ve güzel bir oyunla 2018-2019 şampiyonu olan Galatasarayı tebrik ediyorum. Şampiyonlar Ligi'nde iyi bir kura ve şans diliyorum" paylaşımı yaptı.

Tepki!
Alpaslan Baki Ertekin, ikinci paylaşımında ise Galatasaray taraftarının yurdun muhtelif noktalarında sevincine gölge düşürenlere tepki gösterdi. Ertekin, bir araç içerisinde anne ve çocuğunun korku dolu anlar yaşadığı fotoğrafı da iliştirerek "Şunu yapanlara sorsanız, en iyi Fenerbahçeli onlardır. Resimdeki hanımefendinin ve güzeller güzeli yavrucağın gözlerindeki korkuya sebep olan kişiler Fenerbahçe taraftarı olamaz. Taraftar olamaz. Adamlar şampiyon oldu, kutlayacaklar. Memleketin her karışında kutlayacaklar. Nokta" yorumunda bulunarak centilmenlik örneği sergiledi.