Basketbol
Giriş Tarihi : 18-06-2020 16:11   Güncelleme : 18-06-2020 16:11

Fenerbahçe'den transfer

Basketbol haberi. Bellona Kayseri Basketbol takımı, Fenerbahçe takımında oynayan Esra Ural Topuz ile anlaşmaya vardı

Fenerbahçe'den transfer

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde mücadele veren Bellona Kayseri Basketbol takımı dış transferde kadrosuna iki isim daha kattı. Sarı Kırmızılı ekip, Fenerbahçe'den Esra Ural Topuz ile Adana Basketbol takımından Zeynep Öykü Kalbisağde ile anlaşmaya vardı.

Bozbey açıkladı
Bellona Kayseri Basketbol takımı Sportif Direktör Ahmet Bozbey, daha önce Adana Basketbol takımında oynayan 20 yaşındaki Zeynep Öykü Kalbisağde ile son 4 sezondur Fenerbahçe'de forma giyen eski oyuncuları Esra Ural Topuz ile 1'er yıllık anlaşmaya vardıklarını söyledi.
Ahmet Bozbey, "Yeni sezon için güçlü bir kadro kurmak istiyoruz. Transfer listemizde bulunan yerli ve yabancı oyuncular ile sözleşme yapmaya devam ediyoruz. Son olarak aramıza katılan Zeynep ile Esra'ya hoşgeldin diyor ve yeni sezonda başarılar diliyorum" dedi.

Kimler alındı
Bellona Kayseri Basketbol takımı, yeni sezon için Jacki Gemelos, Kylee Shook, Tyasha Harris, Gülse Uğur, Melis Gülcan, Ayşegül Günay Aladağ ile anlaşmaya vardıktan sonra son olarak da Zeynep Öykü Kalbisağde ve Esra Ural Topuz ile sözleşme yaptı.