Medya
Giriş Tarihi : 19-01-2021 12:24   Güncelleme : 19-01-2021 12:24

Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar programı başvuru formu, TRT 1 nasıl başvurulur?

Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar programı başvuru formu, TRT 1 nasıl başvurulur?

Kayseritempo.org - Fazlası Zarar Yarışması Başvuru Formu Nasıl Katılırım? Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar programı başvuru formu, TRT 1 nasıl başvurulur? TRT 1 yeni sezona yeni bir moda yarışması ile başladı. TRT 1 ekranlarında yayınlanmak üzere hazırlıkları tamamlanan Fazlası Zarar yarışması formatı nedir, nasıl başvuru yapılır, bilgileri konumuzun devamında olacak.

Yeni bir moda yarışması olarak tanıtılan yarışma programı Türkiye’nin alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek yarışma olarak duyuruldu. Yarışmanın tanıtım fragmanında azı karar infaz diyenler el kaldırsın, hayalleriniz için gerekli olan para evinize saklı olabilir sloganı yer aldı. Fazlası zarar yarışma programı TRT 1 ekranlarında çok yakında yayınlanmaya başlayacak.

Ezgi Sertel İle Fazlası Zarar programı başvuru formu, TRT 1 nasıl başvurulur?

Fazlası Zarar yarışma programında, kimlik bilgileriniz, şehir ve adres bilgileriniz istenir. Genel kimlik bilgileri talep edildikten sonra yarışma programı hakkında. Fazlası Zarar yarışmasıyla ilgili soruları cevaplamanız gerekir. En çok parayı neye harcarsınız, alışveriş yapmaktan mutlu olur musunuz, nasıl öğrenirsiniz, kaç çift ayakkabınız var, kaç çift elbiseniz var, gelecek için bir tasarruf planınız var mı? Gibi soruları yanıtladıktan sonra başvuru formuna bir fotoğraf eklemelisiniz. Bu kadar kısa bir başvuru formunu doldurduktan sonra, yarışmaya katılmaya hak kazanabilirsiniz.

Fazlası Zarar yarışmasının büyük ödülü kaç tl?

Daha fazla hasar yarışmasında 5 yarışmacının 5 farklı evi olacak. Yarışmacılar büyük ödülü kazanmak için hafta boyunca mücadele edecek. Hafta finalinde büyük ödülü sadece bir yarışmacı kazanacak. Yarışmada daha fazla hasar sergilendi ve büyük ödül 10.000 TL oldu. Diğer yayınlanmış yarışmalar gibi, büyük ödül 10.000'dir ve bunun iyi bir para olduğunu düşünüyoruz.