Medya
Giriş Tarihi : 18-01-2021 13:34   Güncelleme : 18-01-2021 13:36

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar 18-22 Ocak Yarışmacıları Kim? Fazlası Zarar Haftalık Puan Durumu Tablosu Nedir?

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar 18-22 Ocak Yarışmacıları Kim? Fazlası Zarar Haftalık Puan Durumu Tablosu Nedir?

Kayseritempo.org - Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar 18-19-20-21-22 Ocak Yarışmacıları Kim? Fazlası Zarar Haftalık Puan Durumu Tablosu Nedir?Hafta içi her gün TRT 1 ekranlarında yayınlanan Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar programı izleyiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Ezgi Sertel sunuculuğunda yayınlanan programın yarışmacıları kim oluyor. Haftanın finalinde nasıl bir puan tablosu olduğu merak ediliyor. Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar 18-22 Ocak Yarışmacıları Kim? Puan Durumu Tablosu Nedir?

Fotoroman Film yapımı imzalı Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar programı hafta içi her gün 13.40’da TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Sevilen sunucu Ezgi Sertel eşliğinde ilerleyen program yarışmacıların tüketim alışkanlıklarını gözler önüne getirirken kimlerin tutumlu kimlerin savurgan olduğunu ortaya çıkıyor. İzleyenlerin para harcama konusundaki bakış açısını değiştiren program Fazlası Zarar’ın fragmanı yayınlandı. Fragman da gösterilen bazı yarışmacılar ilgi uyandırdı. 

Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar programının 18-22 Ocak Yarışmacıları Kim?


Fazlası Zarar’da yeni hafta heyecanı yaşanıyor. Yeni haftada 5 yeni yarışmacı hafta finalinde verilecek büyük ödül için kıyasıya mücadele veriyor. Ezgi Sertel ile Fazlası Zarar programının fragmanı yayınlandı. Elif, Sevgi, Yeşim ve Nuray isimli yarışmacılar fragmanda dikkat çekti. Fazlası Zarar programı 18-22 ocak haftasın da puan tablosunun nasıl olacağı merak ediliyor.

15 Ocak Haftası Yarışmacıları
Yeşim – Rehberlik Öğretmeni (1.gün yarışmacısı)
Rabia – Tahsilat Uzmanı (2.gün yarışmacısı)
Nazmiye – Restoran İşletmecisi (3.gün yarışmacısı)
Elif- Ev Hanımı (4.gün yarışmacısı)
Buse – Anaokulu Öğretmeni (5.gün Yarışmacısı)

Ezgi Sertel kimdir? 
1981 yılında Safranbolu’da dünyaya gelen Ezgi Sertel, İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuğa merak saldı. 2007 yılında Tek Türkiye dizisinde performansı göz dolduran Ezgi Sertel, devam eden süreçte oyunculuktan ziyade sunuculuğa yönelerek bu yönde tanınmaya başladı. Ezgi Sertel sunuculuğunu yaptığı Lezzet Haritası programı ile büyük bir ün kazanırken Lezzet Haritası programı sonrasında oyunculukla değil sunuculuğu ile tanınmaya başladı. 2016 yılında Ozan Çobanoğlu ile evlilik yaşayan Sertel, 2020 yılında Tibet ve Mert isimli ikiz bebeğini kucağına almıştır.