Medya
Giriş Tarihi : 16-02-2021 14:53   Güncelleme : 16-02-2021 14:53

Exxen TV nedir? EXXEN nasıl indirilir? Exxen TV’de hangi dizi ve programlar var? Exxen TV nasıl üye olunur? Exxen ücretsiz üyelik iptali nasıl olur?

Exxen TV nedir? EXXEN nasıl indirilir? Exxen TV’de hangi dizi ve programlar var? Exxen TV nasıl üye olunur? Exxen ücretsiz üyelik iptali nasıl olur?

Kayseritempo.org - Exxen TV nedir? EXXEN nasıl indirilir? Exxen TV’de hangi dizi ve programlar var? Exxen TV nasıl üye olunur? Exxen ücretsiz üyelik iptali nasıl olur? Sinemaların kapandığı ve ne zaman açılacağı belli olmadığı şu günlerde bazı filmler dizi film izleme programları üzerinden yayınlanmaya başladı. Netflix’in yanı sıra Türkiye’nin de benzer bir programı yeni yılla beraber kullanılmaya başlandı.  Acun Medya'nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından hayata geçirilen bu platform Exxen adını aldı. 2021 yılında yayın hayatına başlayan Exxen'e nasıl üye olunacağı ise merak konusu oldu. Exxen tv üyelik nasıl yapılır, Exxen nasıl ücretsiz izlenir sorularının yanıtı haberimizde.


Yeni yılla beraber Acun Medya’nın kurucusu olduğu Exxen platformu kullanıma açıldı. İlk kez 24 Eylül 2020 tarihinde Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından, "Yeni dijital platformumuz @exxen’de yakında beraberiz." açıklamasıyla duyuruldu. Meraklıları tarafından araştırılmaya başlayan Exxen’deki içerikler genel olarak Türk Youtuberlar’ın paylaşımlarının taşınması ile başlasa da birçok yeni dizi de bu platformda hayata geçti.  

Exxen TV nedir?


BluTv’den sonra ikinci kez ülkemizde hayata geçirilen Exxen platformu için 1.500 kişilik bir ekip oluşturuldu. Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından oluşturulan platformun Netflix ve BluTv ile benzer olarak ücretsiz seçeneği bulunmuyor. Fakat bu iki platformdan farklı olarak reklamlı ve reklamsız olmak üzere ücretli iki paketi bulunuyor. 

EXXEN nasıl indirilir? 


GooglePlay Store ya da Appstore üzerinde uygulamaları bulunan Exxen’i telefon ve tabletlerinize kolaylıkla indirip erişim sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Exxen’in web sitesi üzerinden de dizi, film ve programlara ulaşabilirsiniz. 

Exxen TV’de hangi dizi ve programlar var?


Netflix ile büyük benzerlik gösteren Exxen içerisinde dizi, reality show, yarışma, belgesel ve çocuk programı gibi farklı yaş gruplarına hitap eden yapımlar yer alıyor. Ayrıca pandemi sebebi ile sinemalarda veya ticari sebepler nedeniyle televizyonda yayınlanamayan 20 ya da 40 dakikalık kısa içeriklerin platformda yayınlanıyor. 

Exxen TV nasıl üye olunur? 


Exxen TV'ye üye olmak için öncelikle platformun web sitesi olan https://www.exxen.com/tr adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada Ad Soyad, E Posta bilgilerini yazarak 7 günlük ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, sadece Exxen’e yeni üyelikler için geçerli. Ayrıca Google Play ve App Store mağazalarından Exxen'i indirip aboneliğinizi buradan da kolaylıkla başlatabilirsiniz.  


Exxen üyelik iptali nasıl olur?


7 günlük deneme sürümünden memnun kalmadığınız da üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Exxen üyelik iptal etmek için ilk olarak Canlı Sohbet’ten destek alınabilir. Canlı Sohbet’ten verilen destek ile Exxen üyelik iptali yapabilir ve üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sağ üstte isminizin ve profil fotoğrafınızın bulunduğu kısma tıklayarak ve Hesap ve Ayarlar bölümünden iptal işlemlerini sağlayabilirsiniz. Hesap ve Ayarlar kısmında bulunan Abonelik Bilgilerim bölümünde abonelik durumunun sağında bulunan Üyeliğimi İptal Et bağlantısından işleminize devam edip Hesap silme talebinizi telefonunuza gelen şifre şifre ile onaylayabilirsiniz. Şifreyi girdikten sonra "Profilinizi sildiğinizde profile ait tüm listeler ve izleme geçmişi de silinecektir. Devam etmek ve profili silmek istediğinize emin misiniz?" yazısına “Evet” dedikten sonra Exxen üyelik iptal işleminiz tamamlanmış olacaktır. Bu da Exxen’i 7 gün ücretsiz kullanmanızı ve yeni bir e-posta ile yeniden 7 günlük ücretsiz Exxen kullanmanıza yardımcı olacaktır.