Gündem
Giriş Tarihi : 30-12-2020 14:49   Güncelleme : 30-12-2020 14:49

Exxen TV Fiyatı Ne Kadar, Kaç TL Oldu, Ne Zaman Açılıyor? Acun Ilıcalı Duyurdu! Üyelik Ücreti Aylık 9,90 TL Exxen TV ve 7 Gün Ücretsiz İzle!

Exxen TV Fiyatı Ne Kadar, Kaç TL Oldu, Ne Zaman Açılıyor? Acun Ilıcalı Duyurdu! Üyelik Ücreti Aylık 9,90 TL Exxen TV ve 7 Gün Ücretsiz İzle!

Kayseritempo.org - Exxen TV Fiyatı Ne Kadar, Kaç TL Oldu, Ne Zaman Açılıyor? Acun Ilıcalı Duyurdu! Üyelik Ücreti Aylık 9,90 TL Exxen TV ve 7 Gün Ücretsiz İzle! Acun Ilıcalı Resmi instagram hesabından Yerli Dizi Film ve Program platformu olan Exxen TV'nin aylık fiyatını duyurdu. Türkiye, son zamanlarda EXXEN TV izleyicileriyle buluşacak dijital yayın platformu. Acun Ilıcalı'nın yeni projesi Exxen için geri sayım sona ererken içerik ve ücret bilgileri netleşti. Exxen aboneliğinin maliyeti nedir? Sorusu bir merak meselesiydi. Acun Ilıcalı'nın yeni dijital platformu Exxen'de İbrahim Büyükak, Beyazıt Öztürk, Hasan Can Kaya, Tolga Çevik, Reynmen ve Berkcan Güven gibi isimler yer alacak. Exxen TV nedir? Exxen TV'nin abanolik ücreti ne kadar? Exxen TV ne zaman yayına başlayacak? Exxen TV'de ne olacak? Exxen aboneliğinin maliyeti nedir? İşte detaylar...

Yerli platform olması nedeniyle bir çok izleyicinin dikkatını çeken EXXEN TV hakkındaki detaylar netleşmeye başladı. 1 Ocak'ta yayına girecek ve üyelik açılışına başlayacak olan EXXEN TV'de birçok ünlü isim yer alırken bir çok dizi ve programlarda çekilmiş durumda. Dünya çapında ilerlemeye kaydedecek olan platform yakında kullanıcıların erişimine açılmış olacak.

Exxen TV Fiyatı Ne Kadar, Kaç TL Oldu?

Exxen TV'nin 1 aylık abonelik ücreti 9,90 TL oldu. Ayrıca 7 Gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz ve izleyebilirsiniz.

EXXEN TV Ne Zaman Açılıyor?

Exxen, Acun Ilıcalı tarafından kurulan, yayın hayatına Ocak 2021 itibarı ile başlayacak.

EXXEN TV Programları Neler?

EXXEN SİHİRLİ ANNEM

KONUŞANLAR

ZEYNEP BASTIK VE KONUKLARI

KATARSİS EXXEN TV

MASTERCHEF JUNIOR

İŞTE BU BENİM MASALIM