Exxen Survivor 2 Mart 2021 ünlüler gönüllüler SMS sıralaması! 2 Mart Survivor 2021 exxen.com 8. Hafta oy sonuçları sms sonuçları

20210302-exxen-survivor-2-mart-2021-unluler-gonulluler-sms-siralamasi-2-mart-survivor-2021-exxencom-ff16cb3cfaeb8a49cb55.jpg
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseritempo.org – Exxen Survivor 2 Mart 2021 ünlüler gönüllüler SMS sıralaması! 2 Mart Survivor 2021 exxen.com 8. Hafta oy sonuçları sms sonuçları. Exxen.com Survivor 2 Mart 2021 ünlüler gönüllüler SMS sıralaması sonuçları herkes tarafından merak ediliyor. Ekranların ilgiyle takip edilen yarışma programın haftanın dokunulmazlık oyunları oynandı. Bu hafta bir oyunu ünlüler takımı, bir oyunu ise gönüllüler takımı kaybetti. Her iki takımdan da birer eleme adayı çıkarken, 2 Mart Survivor 2021 8. Hafta oy sonuçları sms sonuçları doğrultusunda birinci olan yarışmacılar da birere eleme adayı çıkaracak. Peki Exxen.com Survivor 2 Mart 2021 ünlüler gönüllüler SMS sıralaması nasıl oldu araştırdık.

Exxen.com Survivor 2 Mart 2021 ünlüler gönüllüler SMS sıralaması sonuçları herkes tarafından merak ediliyor. Bu hafta her iki takım da birer dokunulmazlık oyunu kaybederken, oylama hem ünlüler hem de gönüllüler için yapıldı. Peki Exxen.com Survivor 2 Mart 2021 ünlüler gönüllüler SMS sıralaması! 2 Mart Survivor 2021 8. Hafta oy sonuçları sms sonuçları nasıl oldu? 2 Mart Survivor 2021 Gönüllüler exxen.com sms sıralaması sonuçları şimdiden araştırılmaya başlandı. Halk oylamasında en yüksek puanı alarak birinci olan yarışmacı ve vereceği isim herkes tarafından merak ediliyor. 2021 Survivor Gönülller exxen sms sonuçları ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak. 

2 Mart Survivor 2021 Ünlüler exxen.com sms sıralaması sonuçları da merak edilen konular arasında yer alıyor. Ünlüler takımında bu hafta ilk eleme adayı Öykü olmuştu. İkinci eleme adayı ise bu hafta ünlüler SMS birincisi tarafından söylenecek. 2 Mart Survivor 2021 ünlüler exxen sms sonuçları açıklandıktan sonra sizlerle paylaşacağız.

2 MART SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da bu gece eleme gecesi. Survivor’da bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımından Öykü 1. Eleme adayı olarak yazılmıştı. Pazar gecesi dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ise 2. Eleme adayı olarak Aleyna Çalışkan’nın adı yazılmıştı. Survivor’da son eleme adaylarını Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının SMS birincisi olan yarışmacılar belirleyecek. SMS birincisi olan yarışmacılar eleme adayı olarak kimin adını söyleyecek, heyecanla bekliyoruz. Survivor 2021’de 8.haftanın eleme adayı olan yarışmacılardan en az SMS oyunu alan yarışmacı elenecek. 2 Mart 2021 tarihinde Survivor’da elenen kişi bu akşam belli olacak. Survivor’da elenen kişi ve SMS sıralaması belli olduğu anda burada bulabilirsiniz.

Bu hafta 2 Mart için eleme adayı olan iki isim Ünlüler takımından Öykü ve Gönüllüler takımından Aleyna Çalışkan geçtiğimiz haftalarda SMS sıralamasında orta sıralarda yer almışladı. Öykü’nün geçtiğimiz haftalardaki yeri Aleyna Çalışkan’a göre daha iyi gözüküyor.

7. Hafta SMS Sıralaması

 1. Batuhan
 2. İsmail
 3. Çağrı
 4. İlayda
 5. Doğan
 6. Melis
 7. Sergen
 8. Öykü
 9. Merve
10. Yiğit
11. Barış
12. Gonca

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!