Medya
Giriş Tarihi : 26-01-2021 18:43   Güncelleme : 26-01-2021 18:44

Exxen Sihirli Annem oyuncuları isimleri, gerçek adları neler? Exxen Yeni Sihirli Annemin konusu nedir? Sihirli Annem nerede çekiliyor?

Exxen Sihirli Annem oyuncuları isimleri, gerçek adları neler? Exxen Yeni Sihirli Annemin konusu nedir? Sihirli Annem nerede çekiliyor?

Kayseritempo.org - Exxen Sihirli Annem oyuncuları isimleri, gerçek adları neler? Exxen Yeni Sihirli Annemin konusu nedir? Sihirli Annem nerede çekiliyor? 2003 yılında büyük beğeniyle izlenen Sihirli Annem, Acun Ilıcalı'nın kurduğu dijital platform Exxen ile yeniden ekranlarda yerini aldı. İddialı bir giriş yapan Sihirli Annem, eski oyuncuların yer almaması gözlerden kaçmadı. Kadrosu tamamen değişen dizi, eski severleri tarafından oyuncuları, konusu ve nerede çekildiği merak konusu oldu. 

Bir döneme damgasını vuran Sihirli Annem, Exxen dijital platform'da tekrardan sevenleriyle buluştu. Eski karakterleri yeni oyuncular hayat vermesi, Sihirli Annem severleri tarafından araştırılma konusu oldu. Acun Ilıcalı'nın Sihirli Annemin geri dönmesi bir kesim tarafından büyük beğeni toplarken diğer kesim tarafından pek beğenilmedi. Yeni oyuncuları ile ekranlarda yerini alan dizi bütün detaylarıyla merak ediliyor.

Exxen Sihirli Annem konusu


Betüş isimli bir perinin, eşi vefat eden iki çocuk babası Sadık ile evlenmesi sonrası evliliklerini kabul etmeyen Dudu Peri'nin oyunlarını, periler ve insanlar arasında yaşanan maceraları konu almaktadır.

Exxen Sihirli Annem oyuncuları


Betüş (Açelya Topaloğlu)
Sadık (Emre Altuğ)
Dudu (Lale Başar)
Perihan (Nergis Kumbasar)
Suzan (Hande Katipoğlu)
Avni (Bülent Seyran)
Eda (Mac Millan)
Yavuz (Ogeday girişken)
Firuze (Eylem Yıldız)
Periliçe (Çiçek Acar)

Exxen Sihirli Annem nerede çekiliyor?


17 yıl sonra tekrardan çekilmeye başlana Sihirli Annem, İstanbul’da Exxen dijital platformun cast binasında ve aynı zamanda İstanbul’un farklı semtlerinde çekilmektedir.