Medya
Giriş Tarihi : 26-01-2021 18:45   Güncelleme : 26-01-2021 18:46

Exxen İşte Benim Masalım oyuncuları kimdir? Exxen İşte Benim Masalım nerede çekiliyor? Exxen TV İşte Benim Masalım dizisi konusu nedir?

Exxen İşte Benim Masalım oyuncuları kimdir? Exxen İşte Benim Masalım nerede çekiliyor? Exxen TV İşte Benim Masalım dizisi konusu nedir?

Kayseritempo.org - Exxen İşte Benim Masalım oyuncuları kimdir? Exxen İşte Benim Masalım nerede çekiliyor? İşte Bu benim masalım hangi okul, üniversitede çekildi? Exxen TV İşte Benim Masalım dizisi konusu nedir? Genç pop şarkıcısı Aleyna Tilki ve Survivor şampiyonu olan Cemal Canseven'nin başrollerinde olduğu gençlik dizisi İşte Benim Masalım, detaylar severleri tarafından merak edilerek araştırılmaya başlandı. İlk defa ekran karşısına geçen Aleyna Tilki ve Cemal Canseven'in dışında birçok yeni isim kadroda yerini aldı. İddialı bir yapım olan dizi, kadrosuyla gündemden düşmüyor.

Acun Ilıcalı tarafından kurulan dijital platform Exxen'in ilk dizileri ekranlarda yerini aldı. Bunlar arasında yer alan İşte Benim Masalım, birbirinden renkli karakterle seyircilerle buluştu. Başroller oyuncuları Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven yer alırken birbirinden genç oyuncularla da kadroda fark edildi. Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven ile dikkatleri üzerine çeken dizi, kadrosundaki yeni oyuncuları da araştırma konusu oldu.

Exxen İşte Benim Masalım oyuncuları

Aleyna Tilki,
Cemal Can Canseven,
Hasan Denizyaran,
Merve Sevin,
Göksun Büyükkahraman,
Ayça Tilki,
Zeynep Kankonde,
Kamil Güler,
Nevra Serezli,
Yusuf Ege Gönülal

Exxen İşte Benim Masalım konusu


İlk kez oyunculuğa adım atan Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven ile dikkatleri üzerine toplayan dizi, Sahnelerden korkmasına rağmen güzel şarkı seslendirebilen bir genç kızın hayat hikayesini anlatıyor.

İşte Benim Masalım nerede çekiliyor?


Pek çok ünlü dizilere ev sahipliği yapan İstanbul, bu sefer İşte Benim Masalım çekimlerine kucak açtı. İstanbul'da devam eden çekimlerin bir lisede gerçekleştiği belirtilirken hangi okul olduğu açıklanmamıştır.