Medya
Giriş Tarihi : 26-05-2020 03:22   Güncelleme : 26-05-2020 03:22

Exatlon Challenge heyecanı

Exatlon Challenge yarışmasında kimler var. 2020 Exatlon Challenge ne zaman başlayacak, hangi kanalda yayınlanacak. Exatlon Challenge sunucusu..

Exatlon Challenge heyecanı

Tv8 kanal sahibi ve Survivor 2000 programcısı Acun Ilcalı, yeni bir projele ile takipçilerinin karşısına çıkıyor. 18 ünlü Youtuber'ın boy göstereceği yarışmanın adı Exatlon Challenge olarak belirlendi. Bu ünlü yarışmayı ünlü Youtuber Orkun Işıtmak sunacak. Binlerce takipçisi olan Youtuberlar bu yarışmada kıyasıya mücadele edecek. Youtube dünyasının ünlü isimleri, bu yarışmada zorlu parkurlardan oluşan oyunları kazanmak için mücadele edecek. Kazanan kişiler sevinecek, kaybeden taraf ise hem üzülecek hem gergin anlar yaşayacak.

Hangi kanalda
Bu ünlü yarışmanın Türkiye versiyonu ne yazık ki Tv8 ekranlarında olmayacak ve bu kanal takipçileri, bu yarışmayı izlemekten geri kalacak. Çünkü Exatlon Challenge Türkiye yarışması Netflix’te yayınlanacak. Acun Ilıcalı, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Yeni programımız Exatlon Challenge Temmuz ayında Netflix'te. Birçok ülkede başarı sağladığımız Exatlon ile Türkiye'de de yayında olacağımız ve Netflix sevenleri ile buluşacağımız için çok mutluyuz.”

Yarışmacılar
Bu yarışmada 18 Youtuber boy gösterecek. Orkun Işıtmak ile Oğuzhan Uğur sunucu olarak da görev alacak. Exatlon Challenge Türkiye’de Aleyna Şen, Barış Erdoğan, Burce Yağmur Karabal, Buğra Kazancı, Buse Plan, Dilan Ay, Dilara Aydın, Doğan Kabak, Elanur Pat, Furkan Kaya, Furkan Yaman, Gözde Demiral, Hayrettin, Mendemur Lemur, Oğuzhan Uğur, Orkun Işıtmak, Öykü Berkan ve Uras Benlioğlu birbirlerine üstünlük sağlamak adına çaba sarfedecek.

3 Temmuz..
Exatlon Challenge Türkiye'nin 3 Temmuz günü yayınlanmaya başlayacağı ifade ediliyor. X Factor tadında olacak yarışmada, mağlubiyet alan kişiler, korkuları ile yüzleşecekler. 3 Temmuz’da yayınlanması planlanan Exatlon Challenge, Netflix ile tüm dünyada izlenebilir olacak. Acun Medya’nın Türkiye’deki TV yayınlarına ilişkin kısıtlamalardan dolayı, ekstrem içeriğe sahip olan programı yayınlamak için Netflix ile anlaştığı söylenebilir.