Gündem
Giriş Tarihi : 18-02-2021 18:26   Güncelleme : 18-02-2021 18:26

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine İki Yeni Oyuncu Katıldı! İşte Ünlü İsimler

Atv ekranlarının sevilerek izlenen ve büyük bir takipçi kitlesi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi salı günleri izleyicilerini ekranların başına kitlemeye devam ediyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine İki Yeni Oyuncu Katıldı! İşte Ünlü İsimler

Atv ekranlarının sevilerek izlenen ve büyük bir takipçi kitlesi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi salı günleri izleyicilerini ekranların başına kitlemeye devam ediyor. Başarılı oyuncuları ve heyecanlı bölümleriyle her hafta yeni gelişmelere yer veren dizinin yayınlanan son bölümü izleyicilerden tam not almayı başardı. Daha sonraki hafta yayınına ara verilen dizi bir hafta sonra yeniden ekranda izleyicisiyle buluşacak. Sürekli yeni ve başarılı oyuncuların katıldığı diziye iki yeni oyuncu daha transfer oldu.

Diziye Dahil Olan Yeni İsimler

Oktay Kaynarca'nın başrolde olduğu ve Sanem Çelik, Ali Sürmeli ve Hüseyin Avni Danyal gibi oyuncuların yer aldığı diziye dahil olan isimler de oldukça başarılı olan isimlerden. Bahtiyar Engin Caner Kurtaran diziye dahil olan iki başarılı isimden. Kontrgerillayı yöneten ve Amerika'nın emrinde olan adamlar karakterine hayat veren oyuncuların dizideki performansları dizinin sıkı takipçileri tarafından merakla bekleniyor. Diziden ayrılan oyuncular olacak mı ve diziye yeni katılan oyuncular şimdiden araştırılmaya başlandı. Tüm bu soruların cevabı yayınlanacak olan yeni bölümde ortaya çıkacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Reytinglerde Yerini Korumayı Başarıyor

Başarılı bir yapım olan ve her hafta yayınlanan yeni bölümlerinde yeni bir gelişme yaşanan diziye yeni dahil olan oyuncuların sevenleri de diziyi izlemeye ve merak etmeye devam ediyor. Maceralar ve aksiyonların sıklıkla kendini gösterdiği dizide yaşanan aksiyon ve dram olayları da izleyicileri etkilemeye devam ediyor. Son bölüm sonrası başından vurulan ve Alparslan rolüne hayat veren Yunus Emre Yıldırımer dizinin izleyicilerine büyük bir şok yaşattı. Soluksuz izlenen dizide yaşanacak yeni gelişmeler için diziyi izleyen büyük bir kesim yeni bölümde neler yaşanacağını şimdiden araştırmaya başladı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni gelişmeler ile izleyici karşısına çıkacak.