Magazin
Giriş Tarihi : 18-08-2020 15:27   Güncelleme : 18-08-2020 15:34

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi oyuncuları

Salı akşamlarına damgasına vuran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonda gümbür gümbür geliyor. Dizinin oyuncu kadrosu ise en çok merak edilen konuların arasında..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi oyuncuları

ATV ekranlarında yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi tüm dünyaya yayılan Covid-19 salgını nedeniyle erken final yapmak zorunda kalmıştı. Yeni sezon için tüm hazırlıkları tam gaz devam ettiren dizi kadrosunda ise sürpriz isimler olması bekleniyor.

Yeni isimler kim
Reytinglere damgasını vuran, Salı akşamları yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan Korona virüs nedeniyle erken sezon finali yapmıştı. Şimdilerde yeni sezon için çekimlere devam eden dizi kadrosu hazırlıkları tam gaz sürdürüyor. Dizinin oyuncu kadrosu bugüne kadar aldığı sürpriz isimlerle şaşırtmaya devam ediyordu. Yeni sezonda da kadrosuna ünlü isimleri katmayı planlayan diziye gelecek yeni isimler duyanları hayrete düşürecek. 5 sezondur reytingleri hiç düşmeyen diziye en son Ali Sürmeli, Gökhan Mumcu, Bülent Çetinaslan, Burak Sergen katılmıştı. Yeni gelecek isimleri sır gibi saklayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi kadrosunun yeni yüzleri önümüzdeki günlerde belli olacak.

Oyuncu kadrosu
Yeni sezonu heyecanla beklenen dizi kadrosunun mevcut oyuncuları ise şu şekilde: Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Deniz Çakır, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya, Kenan Çoban, Turgay Tanülkü, Meryem Uzerli, Yalçın Hafızoğlu