Kayserispor
Giriş Tarihi : 12-10-2020 18:15   Güncelleme : 12-10-2020 20:20

Eski yöneticiden tokat gibi yanıt

Hes Kablo Kayserispor eski Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, zehir zemberek bir açıklama yaptı.

Eski yöneticiden tokat gibi yanıt

Hes Kablo Kayserispor'da görev yapan müstesna yöneticilerden birisi olan işadamı Mustafa Tokgöz, bugün sosyal paylaşım sitesindeki hesabından zehir zemberek bir paylaşımda bulundu.

Hes Kablo Kayserispor'da görev yapıp, görevden ayrıldıktan sonra alacaklarını tahsil etmek için icra gönderen, alacaklarını tahsil edemediği gerekçesi ile haciz yapan yöneticiler halen hafızalardaki yerini korurkan her fırsatta sarı kırmızılı takımın yanında olan, kulüpten alacaklarının bir gün dahi lafını etmeyen Mustafa Tokgöz, adeta bir kesim tarafından hedef adam haline getirilmeye çalışılıyor.
Sarı Kırmızılı kulüpteki yöneticilik görevinden istifa etmesine rağmen her fırsatta Kayserispor takımının yanında olmayı, Kayserispor'a hizmet edenleri savunmayı ihmal etmeyen Mustafa Tokgöz, son günlerde kendisinin farklı hesaplar içerisinde olduğunu ve Kayserispor ile ilgili yaklaşımının samimiyet içermediği yönündeki dedikodulara sert tepki gösterdi.

"Adam olmak.."
Bugün Kayseri'de yayınlanan bir gazetede de kendisi ile ilgili çıkan köşe yazısına tepki gösteren eski Asbaşkan Mustafa Tokgöz, sosyal paylaşım sitelerinden twitter üzerinden yanıt verdi. 

Mustafa Tokgöz, son paylaşımında "Ne bekliyordunuz? Kayserispor’a düşman olmamı mı? Onun bunun arkasından atmamı mı? Keşke oradan ayrılan her yönetici düşman olmak yerine böyle derinden bağlı kalabilse! Benim Kayserispor sevgimden rahatsız olanlar kendini ve samimiyetini sorgulasın! Adam olmak suç olmaz" cümleleri ile zehir zemberek bir paylaşım yaptı.

Haber: Yavuz Yıkılmaz