Magazin
Giriş Tarihi : 12-09-2018 09:01   Güncelleme : 12-09-2018 09:01

Esin Varan’a ABD’den Üstün Yetenek Vizesi

“Branded”da başrol oynayan Esin Varan’a Amerika tarafından üstün yetenek vizesi almayı başardı. Üstün yetenek vizesi nedir? Esin Varan kimdir

Esin Varan’a ABD’den Üstün Yetenek Vizesi

Bu yıl Hollywood yapımı “Branded”da başrol oynayan 30 yaşındaki oyuncu, Amerika’dan üstün yetenek vizesi aldı. Geçen yıl dünya genelinde 17 bin kişiye verilen bu vize, bilim, sanat, eğitim, iş ve spor alanlarında üstün yeteneğe sahip olanlara “O” kategorisi olarak adlandırdığı üstün yetenek vizesi veriyor. Esin Varan şimdiye kadar sadece 1121 Türkün alabildiği bu vizeye sahip oldu. Yeteneğe göre verilen bu vize sayesinde Varan, Amerika’da  3 yıl çalışma iznine sahip olacak. bir tiyatro grubunun sponsor olduğu Varan çalışmalarına kaldığı yerde devam ediyor.

Esin Varan kimdir?
23 Ağustos 1988 Artvin doğumlu Esin Varan, Marmara Üniversitesi  Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Okul bittikten sonra oyunculuk hayallerinin peşinden New York’a giden Esin Varan, bu yolda en büyük adımını attı. American Academy of Dramatic Arts’a burslu seçilen ilk 30 kişiden biri ve ilk Türk olan Esin, daha sonra Tony Ödüllü yazar Douglas Carter Beane’in yeni projesi Broadway şovunda sahne aldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA