Advert
Ekonomi
Giriş Tarihi : 27-12-2019 23:38   Güncelleme : 28-12-2019 00:01

Ertekin'den 2 Yıl İçin Binlerce Kişiye Teşekkür

Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, Twitter'den 13 bin çalışma arkadaşına teşekkür etti.

Ertekin'den 2 Yıl İçin Binlerce Kişiye Teşekkür

Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, göreve gelişinin 2. yılını Twitter üzerinden yayınladığı bir mesajla kutladı. Ertekin mesajında TMSF Başkanı Muhiddin Gülal'dan şirket yönetim kuruluna ve çalışanlarına kadar teşekkür etti.

TWİTTER'DEN TEŞEKKÜR:
FETÖ/PYD Terör Örgütüne üye olmak ve destek vermek suşundan yöneticilerinin hapse atıldığı Boydak Holding'e el kotan Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), tarafından CEO olarak atanan Alpaslan Baki Ertekin, göreve gelişinin 2. yılını kutladı. 27 Aralık 2017 Tarihinde görevine başladığını açıklayan Ertekin, Twitter hesabından küçük bir not paylaştı ve bir çok isme teşekkür etti.
Başta Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal'a ve şirket yönetim kurulu üyelerine ardından ise yeni adı Erciyes Anadolu Holding olan kurumun 13 bin çalışanına desteklerinden ötürü teşekkür eden Ertekin, bu süre zarfında FETÖ ile verdikleri mücadeleye de dikkat çekti. Finansal başarıya da dikkat çeken Ertekin, 2 yılın özeti gibi gösterdiği bazı fotoğrafları da yayınladı. Mesajında ''Finansal sonuçlarımız Fetö’nün tetikçilerini kudurtacak kadar açık bir başarı hikayesini anlatıyor'' diyen Ertekin'in paylaşımı kısa sürede bir çok beğeni aldı. 

KISA AMA KIYMETLİ AÇIKLAMA:
''27.12.2017 başlamıştım. Bugün tam 2 yıl olmuş, emaneti teslim alalı. Finansal sonuçlarımız FETÖ’nün tetikçilerini kudurtacak kadar açık bir başarı hikayesini anlatıyor. Hikayeyi birlikte yazdığımız TMSF başkanımıza, YK üyelerimize ve 13.000 mesai arkadaşıma şükranlarımı sunarım'' ifadelerine yer veren Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin'in paylaşımda 13 bin şirket çalışanını unutmaması da taktirle karşılandı.

LAÇİNER'İ UNUTTURDU:
Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin’den önce TMSF tarafından atanan Ertunç Laçiner, bir çok sıkıntılı olayla anıldığı için görevden alınmış ve yerine bu isim atanmıştı. Ertekin, başarısıyla bir önceki CEO'yu hızlı unutturdu. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA