Kayserispor
Giriş Tarihi : 30-06-2019 13:31   Güncelleme : 30-06-2019 13:36

Ersoy: 1 gün değil her gün

Kayserispor aşığı MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, sarı kırmızılı takım için ciddi destek olunması gerektiğini savundu

Ersoy: 1 gün değil her gün

İstikbal Mobilya Kayserispor'da yine yeniden Erol Bedir dönemi devam ediyor. Olağanüstü Genel Kurul toplantısında güven tazeleyen başkan Bedir, herkesimdren herkesin desteğini aldı. Kayserispor taraftarı MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy da, genel kurul salonunda yönetime ve takıma destek verdiklerini vermeye de devam edeceklerini söyledi.

Sarı Kırmızılı takımın sadece genel kurul dönemlerinde değil her daim ciddi bir şekilde desteklenmesi gerektiğini savunan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, "Herkesin elini taşın altına koyma noktasında bir çaba sarf etmesi gerektiğini düşünüyorum. Gördüğümüz odur ki; şehrimizin ileri gelenleri elinden ne geliyorsa yaparak bugünlere bu takımı getirdi. Bugüne kadar emeği geçen başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Buralar kolay yerler değil. Erol Bedir başkanla yıllardır hem ağabey-kardeş hukuku, hem de Kayserispor başkanlığı nedeniyle birlikte yol yürüyoruz. Erol Bedir başkan 15 gün önce, ‘Yeterli desteği bulamadığım takdirde genel kurulda aday olmayı düşünmüyorum’ demişti. 2 yılda 3. genel kurulu yapıyoruz. Her genel kurulu yaptığımızda bana göre yapısal reformlardan ziyade günü kurtaracak hamlelere imza atıyoruz. Bir şekilde yöneticilerimiz ve kulüp başkanımız fedakarlıkta bulunuyor. Buradan çıktığımızda da kulüp başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz bu işin derdine düşüyor. Burada bunların hepsi madde madde yazılmalı ve yarın aynı derde düşmemek için kimin ne yapacağını bilmemiz gerekiyor. Eğer bugün burada işleri yönetim kuruluna bırakıp, ‘Bu işi siz yapın’ dersek, bana göre yanılırız. Onlar da bu işin altından tek başına kalkamazlar" dedi.
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA