Kayserispor
Giriş Tarihi : 02-01-2020 23:03

Erol Bedir yakışanı yaptı

İstikbal Mobilya Kayserispor eski Başkanı Erol Bedir yakışanı yaptı

Erol Bedir yakışanı yaptı

Süper Lig'de boy gösteren İstikbal Mobilya Kayserispor'da son 3 yılda başkanlık yapan Erol Bedir, kendisine yakışanı yaparak alacaklarından feragat etti. Kayserispor'da görev aldığı süre boyunca takımın başarısı için gece gündüz çaba sarfeden, maddi ve manevi desteğini kulüpten esirgemeyen eski Başkan Erol Bedir, 4 Milyon 203 Bin TL alacağının üzerine çizik çekti.

Yıllarca Kayseri'de yaşayan ancak bir çok Kayseriliden daha çok memleketi ve memleketin takımını düşünen Erol Bedir, geçmişte kulüpte yaşanan çirkin olayların tekrar yaşanmasına vesile olmadı ve kendi dönemini gönül rahatlığı ile tamamladı. Kayserispor'da görev aldığı süre boyunca s arı kırmızılı taraftarın "Efsane Başkan" olarak nitelendirdiği Erol Bedir, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Kayserispor'a gereken desteği vereceğini ve vermeye her zaman hazır olduğunu ifade etti.

Diğer yandan bir önceki Başkan Recep Mamur da, kulüpten alacağını tahsil etmeme kararı aldı. Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, eski başkanlar Erol Bedir ve Recep Mamur'a teşekkür etti.