Kayserispor
Giriş Tarihi : 03-09-2019 16:20

Erol Bedir transferleri değerlendirdi

İstikbal Mobilya Kayserispor son dakika haberi. Erol Bedir son dakika haberi. Kayserispor Başkanı Erol Bedir transferleri değerlendirdi

Erol Bedir transferleri değerlendirdi

İstikbal Mobilya Kayserispor, bu sezon 26 futbolcu transferi gerçekleştirdi. 2019-2020 sezonunda başırılı bir dönem geçirmek isteyen Sarı Kırmızılılar, kadrodan ayrılan futbolcuların yerine alternatifli bir kadro kurdu. Kayserispor Başkanı Erol Bedir, gelen giden oyunculardan sonra oluşan kadroyu değerlendirdi.

İstikbal Mobilya Kayserispor Başkanı Erol Bedir, "Yıllardır ilk defa derinlikli bir kadro kurduk. Spor otoritelerinin de bizim de ortak görüşümüz bu yönde. Bu yıl Kayserispor tam kadro ve tam olarak hazır olduğu taktirde hem içeride hem dışarıda galibiyete oynayacak bir takım. İnşallah attığımız taş yerini bulur diyorum” dedi. 

"O defteri kapattık"
Galatasaray maçını konuşmayı bırakacaklarını iefade eden Başkan Bedir, "Artık önümüze bakmamız gerektiğini düşünüyorum. Kendi huyum, sizlerde biliyorsunuz, maçlarda galip de gelsek, mağlup da olsak, berabere de kalsak, o geceden sonra o maçla ilgili bir yorumda bulunmuyorum. O maçla ilgili yorumlarda bulunamamak demek, Kayserispor’un aleyhinde yapılanları veya başka takımların aleyhlerinde yapılanları unuttuğumuz anlamına gelmiyor. Yeri geldiğinde bunları tekrar gündeme getirmek üzere biz o defteri orada kapattık şimdi önümüzde 10-15 günlük bir hazırlık dönemi var. Sonra Antalya maçına çıkacağımız bir deplasman var. Bu maça hazırlanıyoruz. Bu arada sakatlarımız var. Onların durumu düzelecek ama ne yazık ki 3 arkadaşımız kart cezalısı oldu. Onlardan yoksun Antalya’ya gideceğiz ama bu devre arasında yeni transferlerimizin de hiçbir şekilde hem de takıma adaptasyonlarını arttırdıkları durumda ben bir eksiklik yaşayacağımızı düşünmüyorum" açıklaması yaptı.