Kayserispor
Giriş Tarihi : 19-11-2019 09:40   Güncelleme : 19-11-2019 11:48

Erol Bedir harekatı

İstikbal Mobilya Kayserispor Olağanüstü genel kurulu için geri sayım başladı. Kayserispor yöneticileri, eski başkan Erol Bedir isminde birleşti. Bedir yeniden aday olacak mı, olmalı mı.

Erol Bedir harekatı

Spor Toto Süper Lig'de son yılların en karanlık günlerini yaşayan İstikbal Mobilya Kayserispor'da 30 Kasım 2019 günü gerçekleştirilecek olan Olağanüstü Genel Kurul toplantısı için geri sayım başladı. Sezona Erol Bedir başkanlığında giren sonrasında Hamdi Elcuman ile temsil edilen sarı kırmızılı kulüpte ay sonunda kimin başkanlık koltuğuna oturacağı merak konusu..

Bir daha Bedir
Kayserispor sevdalıları, spor kamuoyu, ligde 18. sırada bulunan sarı kırmızılı kulübü maddi ve manevi olarak buhrandan çıkaracak bir oluşum umudu içerisinde. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanhı Memduh Büyükkılıç da, güçlü bir oluşumdan yana. Ancak sportif başarıdan uzak kalan Kayserispor'da nakit sıkıntısının da büyümesi bu oluşumun gerçekleşmesine mani oluyor.
Sarı Kırmızılı takımın sahipsiz kalmaması adına fikir jimnastiği yapan İstikbal Mobilya Kayserispor yöneticileri, istifa eden Erol Bedir'in yeniden başkanlık koltuğuna oturmasını istiyor. Kayserispor'da krizlere zamanında müdahale eden, ekonomik sıkıntının aşılması adına şahsi çabalar ortaya koyan ve görevde bulunduğu süre zarfında sarı kırmızılı takımı oldukça önemli noktaya taşıyan, bu sezon ise adeta yalnızları oynadığı için istifa etmek zorunda kalan Erol Bedir'in 30 Kasım 2019 günü gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul toplantısında tek aday olarak çıkması isteniyor.

Fikir birliği
Kayserispor yöneticileri Mustafa Bakır, Orhan Taşçı, Berna Gözbaşı, Süleyman Akın, Mustafa Gülsoy, Mustafa Tokgöz, Kapalı Kale taraftar grubu lideri Ahmet Dirgenali, sarı kırmızılı takımın içerisinde bulunduğu buhrandan Erol Bedir başkanlığında kurtulacağı kanaatinde.

Erol Bedir ile bugünlerde görüşmeler gerçekleştirilecek ve yeniden başkan olması için iknaya çabalanacak. Eski Başkan Bedir'in yeniden Kayserispor başkanlığı için aday olup olmayacağı ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Haber: Halil Köktaş