Kayserispor
Giriş Tarihi : 07-12-2019 13:52

Erol Bedir destek verdi

İstikbal Mobilya Kayserispor eski Başkanı Erol Bedir Genel kurul toplantısında teklife destek verdi

Erol Bedir destek verdi

İstikbal Mobilya Kayserispor Olağanüstü Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Genel Kurul toplantısında Onursal Başkan Mehmet Özhaseki'nin "Geriye dönük hesaplar incelensin. Hatta 25 yıllık geriye doğru hesaplara bakılsın" teklifiene eski başkan Erol Bedir destek verdi.

Kayserispor Genel Kurul toplantısında söz isteyen Erol Bedir, "Bu yıl 3 başkan görev yaptık. Ben, benden sonra Hamdi bey ve sonrasında Berna hanım. Bu isimlere ait dönemin ibra edilmesi gurur verici. Oy birliği ile güven verildiği için, güven tazelendiği için teşekkür ediyorum. Ancak Dernekler Kanunu'nda İbra Olmak" bir suistimal varsa bunun üzerinin örtülmesi anlamına gelmez. Hesapların incelenecek olmasından ziyadesiyle memnun oldum. Bundan ötürü Genel Kurul delegelerine teşekkür ediyorum. eğer Onursal başkanımız bu teklifte bulunmasaydı aynı teklifi ben sunacaktım" dedi.

Kayserispor'a yaklaşık 3 yıl hizmet eden Erol Bedir, "Ben de bir gece yarısı göreve çağrıldım. Annem yoğun bakımda olmasına rağmen görevi kabul ettim. Çok eziyet çektik. Bir sürü sıkıntı çektik. 3 yılda taşıma suyla değirmeni döndürerek Kayserispor'u ligde tuttuk. İnşallah benimde Berna hanımı göreve çağırmış olmam, Kayserispor'a daha çok fayda getirir. Avrupa'ya gitmek, büyük başarılar yaşamaya vesile olur" konuşması yaptı.