Kayserispor
Giriş Tarihi : 17-01-2020 16:26

Erol Başkan destek çağrısı yaptı

Hes Kablo Kayserispor eski Başkanı Erol Bedir, mevcut başkan Berna Gözbaşı'na destek çağrısında bulundu.

Erol Başkan destek çağrısı yaptı

Hes Kablo Kayserispor'da görev yaptığı 3 sezon boyunca takımı başarıya götürebilmek adına mücadele sarfeden ve geçtiğimiz aylarda görevi devreden eski başkan Erol Bedir, sarı kırmızılı takımın geleceği adına kenetlenilmesi gerektiğini söyledi.

Haber merkezimize açıklama yapan Kayserispor eski Başkanı Erol Bedir, "Berna hanım Kayserispor'u başarıya taşıyabilmek adına elinden geleni yaparken herkesin destek vermesi gerekiyor. Berna hanımı yalnız başına bırakmamak gerekir. Bulunduğu görevin ne denli stresli ve sıkıntılı bir görev olduğunu gayet iyi bilen birisiyim. 3 sene boyunca sıkıntılara göğüs germek adına elimizden geleni yaptık. Görev bayrağı Berna hanımda. Berna hanımın ve Kayserispor'un başarılı olabilmesi için hepimizin destek olması gerekiyor. Bu vesile ile camiamıza destek olmaya davet ediyorum. Berna hanıma da sıkıntılı günlerde Kayserispor gerçeğinin altına elini koyduğu için tebrik ediyor ve başarılar diliyorum" dedi.

Hes Kablo Kayserispor başkanı Berna Gözbaşı da, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamasında eski Başkan Erol Bedir'in yardıma başvurduklyarı her noktada kendilerine destek verdiğini, hainlik cümlesi içerisinde Erol Bedir isminin katiyyen olmadığını ifade etmişti. Başkan Gözbaşı, Erol Bedir'e Kayserispor için yaptıkları ve kendisine destek vermesinden ötürü de teşekkür etti.