Erkeklerin Sizden Hoşlanmadığını Anlamanın Yolları nelerdir?

featured

Bir erkeğin nelerden hoşlanıp hoşlanmadığını jest ve mimikler yoluyla anlamanın binlerce yolu bulunuyor. Peki bir erkeğin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın yolları nelerdir?

1. Sizi görünce kaşlarını kaldırıyorsa;

Sizi gördüğü zaman kaşlarını kaldırıyor mu partneriniz? Eğer sizden hoşlanıyorsa sizde gördüğü ve sizden duyduğu her şeyden de hoşlanacaktır ve farkında olmadan daha fazlasını isteyecektir. Bu yüzden gözlerini daha büyük açar ve kaşları da bununla beraber yukarı kalkacaktır. Aksi takdirde bunun tam terside düşünülebilir.

2. Elleri terliyorsa:

Nemli eller sizin çevrenizdeyken ısındığı ya da gerildiği anlamını taşır. Bunun nedeni yanlış bir hareket yapıp her şeyi mahvetmekten ya da sizi korkutacak boş laflar etmekten korkmasıdır. Tüm bunlar gerginliği çoğaltarak ellerinin terlemesine sebebiyet verebilir. Bu etkinin olmaması hali olumsuzda düşünülebilir.

3. Size doğru eğiliyorsa:

Bu  işaret hayli belirgin bir işaret olabiliyor, aslında altında birçok anlam ifade ediyor. Eğer sesli bir ortamdaysanız ve sizi duymak için eğiliyorsa bu oldukça normal fakat sizi mükemmel şekilde duyabildiği halde buna devam ediyorsa bu söylediğiniz her kelimeyi duymak ve birini bile kaçırmamak istediğine işaret olabiliyor. Fakat umursamıyorsa söylediklerinizi kötü ihtimale olanak verebilirsiniz.

4. Elinizi eline bastırıyorsa:

Elinizi ellerine bastırıyorsa bu içindeki sizinle daha fazla bağ kurmak istediğine işaret olabiliyor. İç içe geçen parmaklar da bu anlama geliyor.

5. Bacaklarını ayırarak oturuyorsa:

Bu hareket güvene (ya da kötü terbiyeye!) işaret olabilir. Bu pozisyon erkekler için oldukça hassastır ve bu şekilde oturarak sizi rahatsız etmediği sürece size güvendiği anlamını taşır. Bu rahalık bazı zamanlarda çirkin durumlarada yol açabilir. Sizi önemsemediği anlamınıda taşıyabiliyor.

6. Derin nefesler:

Sizi görünce derin derin nefes alıp veriyor mu? Bunun nedeni sizden hoşlandığı için farkında olmadan çekici görünme çabasıyla göğsünü geniş, belini ince gösterme çabası olabilir. Tam tersi durumda ise önemsememesinden kaynaklı fazla rahatlığada işaret olabilir.

7. Göz teması kuruyorsa:

Eğer başka insanların yanında size baktığını farkediyorsanız bu sizden hoşlandığı anlamına gelir. Cesur davranan kimi erkekler göz temasını sürdürmekten çekinmezken, diğerleri gizliden gizliye bakıyor olabilir. Ayrıca, insanlar gülerken genellikle hoşlandıkları kişiye bakarlar! Bu yüzden bir daha güldüğünde yanında başkaları da olduğu halde size bakıyorsa, belki de nedeni bu olur. Tam tersi durumda ise aksi ihtimal düşünülebiliyor.

8. Kravatına dokunuyorsa:

Bu da sizin yanınızdayken gerildiğini gösteren başka bir işaret olur. Genel olarak insan gerildiğinde elleriyle bir şeyleri çekiştirmeyi tercih eder. Tabii sizin fark etmenizi istemediği için, daha belli olmayacak yollara başvurur. Ama bu sıkıştığı için yaptığı anlamınada gelir.

9. İçten gülümsemelerine şahit oluyorsanız:

Erkekler büyüdükçe gülüşlerini sınırlamayı öğrenirler fakat hoşlandıkları insanla zaman geçirirken daha çok gülebiliyorlar. Ön dişlerini göstermenin dışında, yan bakan gözler, alında kırışmalar da üzerinde iyi bir etkiniz olduğuna işarettir. fakat sahte gülüşler ise sizi değerli görmediği geçiştirdiği anlamına gelebilir.

10. Sesi değişiyorsa:

Sizden konuşurken ses tonu daha yumuşak bir hale geliyorsa emin olun ki aklındasınız anlamına gelir. Ayrıca sizinle konuşurken daha yavaş konuşmaya da başlayabilirler. Bunun nedeni ise rahat ve gevşemiş hissetmesidir. Fark görmüyorsanız bu hoşlanmadığına yorulabilir.

11. Yan yana yürüyorsanız:

Sizden iki adım önce yürümesi açıkça sizden çok kendiyle ilgilendiği anlamını taşıyabilir. Tabii, kalabalık veya tehlikeli ortamlarda da ayrı ayrı yürünebilir. Diğer taraftan, yanınızda yürümesi kişiliğiniz olduğu kadar karşılıklı iletişime olan ilgisini de işaret edebilir. Fakat ortam müsaitken önden veya arkadan yürümesi aksi durumu düşündürebilir.

12. Eşyalarınıza saygı gösteriyorsa:

Eşyalarınıza nasıl muamele gösterdiğine dikkat etmelisiniz: Montunuzu fırlatıyor mu yoksa size uzatıyor mu? Eşyalarınıza gösterdiği saygı, size gösterdiği saygıyı ile paraleldir. Size kraliçe gibi davransa bile eşyalarınıza saygı göstermiyorsa bu içten olmayan duygularının bir göstergesi anlamına gelir.

13. Yanlışlıkla size dokunuyorsa:

Yanlışlıkla ve istemeden size dokunup duruyorsa ya da masanın altında ayağınıza çarptığı oluyorsa bu size yakın olmaya çalıştığı anlamını taşır. Sonuçla hoşlanmadıklarımızdan uzak durmaya çalışırız değil mi?

14. Telefonunu yanınızda kullanmıyorsa:

Eğer telefonuna bakmadan durabiliyor ve gelen her bildirime bakmıyorsa bu sadece size olan saygısını değil, size odaklanmak istediğinede işarettir. Siz yanındayken telefon elinden düşmüyorsa bu sizinle geçirdiği vakitten keyif almadığı anlamına gelir.

15. Dudakları sizi görünce ayrılıyorsa:

Sizi görünce yüzünün değiştiğini zaten biliyorsunuz ama emin değilsiniz desek, Dudaklarına bakın! Sizi görünce dudaklarını birbirinden ayırabilir. Biraz zaman alsa da size karşı olan duygularından dolayı bunu yapabilmesi mümkündür. Aksi durumda korkulacak durum gerçekleşebilir.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Tempo ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!