Gündem
Giriş Tarihi : 19-12-2020 09:41   Güncelleme : 19-12-2020 17:42

Erdal Dağ vefat etti

Kayseri İyi Parti Melikgazi İlçe Başkanı Erdal Dağ hayatını kaybetti. Erdal Dağ neden öldü. Erdal Dağ'ın ölüm sebebi

Erdal Dağ vefat etti

Türkiye'de her geçen gün trend kazanan partilerden birisi olan İYİ Parti'nin Kayseri yapılanmasında önemli rol üstlenen ve İyi Parti Melikgazi İlçe Başkanı seçilen Erdal Dağ yaşamını yitirdi. Önceki gün Koronavirüs teşhisi ile Kayseri Şehir Hastanesi'nde tedavi altına alınan İYi Parti Melikgazi ilçe başkanı Erdal Dağ, geçirdiği kalp krizi neticesinde kurtarılamadı.

Haziran ayında gerçekleştirilen genel kurulda İyi Parti Melikgazi İlçe Başkanı seçilen ve sonrasında partisinin çalışmalarında yoğun çaba sarfeden Erdal Dağ'ın ölüm haberi ailesi, sevenleri ve partililerini derinden üzdü.

Son görev
56 yaşında hayata gözlerini yuman Erdal Dağ, bugün son yolculuğuna ugurlandı. Erdal Dağ'ın cenazesi Hulusi Akar Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Şehir Mezarlığı'nda toprağa verildi. Namaza, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman, Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin, merhumun yakınları ve ailesi katıldı.

Yücel'den başsağlığı
İyi Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Meclis Grup Başkanvekili Kazım Yücel, Melikgazi İlçe Başkanı Erdal Dağ'ın ölümü sonrasında "Değerli dava arkadaşımız Erdal Dağ'a Allah'tan rahmet, kederli ailesi, yakınları ve partililerimize başsağlığı diliyorum" dedi. 
Kayseri Tempo Medya ailesi olarak hayata gözlerini yuman İyi Parti Melikgazi İlçe Başkanı Erdal Dağ'a Allah'tan rahmet, kederli ailesi, yakınları ve partililerine başsağlığı dileriz.