Siyaset
Giriş Tarihi : 05-07-2020 11:32   Güncelleme : 05-07-2020 11:32

Erdal Dağ Melikgazi'de iddialı

İYİ Parti Melikgazi İlçe Başkanı seçilen Erdal Dağ, görev sürecinde ekip arkadaşları ile birlikte sıkı bir çalışma içerisine gireceklerini söyledi

Erdal Dağ Melikgazi'de iddialı

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen İlçe Kongresi sonrasında Melikgazi Başkanı seçilen Erdal Dağ, ekibiyle birlikte partiye en iyi hizmeti verebilmek için kolları sıvadı. Bugün Kayseri'nin Talas ilçesindeki bir cafede basınla tanışma toplantısı düzenleyen İyi Parti Melikgazi İlçe Başkanı Erdağl Dağ, kendisine teslim edilen bayrağı daha yukarılara taşımanın mücadelesini vereceklerini ifade etti.

Basın toplantısında bir açıklama yapan Erdal Dağ, "Yeni ve heyecanlı bir ekip ile yola çıktık. Bizlere bu görevi veren değerli delegelerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Amacımız kirlenen siyaset içerisinde hem ülkemize hem şehrimize hem ilçemize en iyi hizmeti verebilmek ve gerçeklerin, doğruların peşinde olmak. Bu noktada İyi Parti'nin iktidara yürüyüş sürecinde ben ve ekip arkadaşlarım, il yönetimi ile koordineli bir şekilde her zaman hem partimiz hem ülkemiz adına hizmet vermeye özen göstereceğiz. Atatürk ilke ve inkilaplarını kendimize rehber edinerek ülkemizin çalışkan, üretken, vatanına ve milletine bağlı bireyleri olmayı sürdüreceğiz" dedi.