Gündem
Giriş Tarihi : 21-02-2021 09:10   Güncelleme : 21-02-2021 09:10

Engin Günaydın'dan Yeni Bir Proje Geliyor! Çok Ses Getirecek

Son zamanlarda sıkça gündeme gelen dijital platform Hain için çekilen dizi 10 Bin Adım sosyal medya platformunda çok konuşulan bir proje oldu

Engin Günaydın'dan Yeni Bir Proje Geliyor! Çok Ses Getirecek

Son zamanlarda sıkça gündeme gelen dijital platform Hain için çekilen dizi 10 Bin Adım sosyal medya platformunda çok konuşulan bir proje oldu. İzleyicinin çok beğendiği ve çok fazla yorum ve beğeni alan bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Engin Günaydın ve Devin Özgür Çınar 10 Bin Adım dizisinde birlikte rol aldılar. Hikâyesinin de iki oyuncuya ait olduğu bilinen 10 Bin Adım dizisi izleyiciler tarafından oldukça beğeni topladı. İlk sezonu tamamlanan dizinin ardından kollar yeni bir proje için tekrar sıvandı.

Gain İçin Çekilen 10 Bin Adım Dizisinden Sonra Kollar Tekrar Sıvandı!

Başarılı iki oyuncunun başarılı projesi ardından yeni bir projenin gelebilecek olduğu iddia ediliyordu. Bu iddialar doğrulandı ve Engin Günaydın yeni proje için kolları sıvadı. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberinde yer alan detaya göre yeni proje yolda. Habere göre Engin Günaydın kaleminden çıkan bir başka hikaye yeni bir diziye konuk olacak.

Engin Günaydın’ının Yeni Projesi

Azizler isimli sinema filmi ile de gündeme gelen Engin Günaydın sosyal medyada ismi çokça anılan bir oyuncudur. Taylan Biraderler Azizler filminin yönetmenliğini yaptığı gibi Engin Günaydın yeni projesine de el atacak. Netflix'de yayınlanacak olan dizinin yapımını İmaj Yapım üstlenmiştir. Ayriyeten 10 Bin Adım dizisi de iki eski sevgilinin yaşadıkları yumuşak bir dille anlatılıyor. Gain'de yer alan dizi her Çarşamba akşam yayınlanıyor.

İlk sezon bölümlerinin sonuna yaklaşılan dizi izleyenleri tarafından büyük beğeni topladı. İki oyuncunun kaleminden çıkan bir hikayedir. Devin Özgür Çınar ise seneryasunu ayriyeten kaleme almıştır. 10 Bin Adım dizisinde "Eski sevgiliden dost olur mu? Eski sevgili ile arkadaş olunabilir mi?" gibi bir çok soruya yanıt aranıyor.