Gündem
Giriş Tarihi : 18-02-2021 14:07   Güncelleme : 18-02-2021 14:07

En İyi Akülü Sandalye Markaları ve Firması

En iyi akülü sandalye markaları hangileridir ve bunlar hangi firmadan tedarik edilir işte merak edilenler...

En İyi Akülü Sandalye Markaları ve Firması

Kayseritempo.org - Engelli bireylerin ihtiyacını karşılamaya yönelik birçok akülü tekerlekli sandalye markası ve bunların satışını yapan birçok firma bulunuyor. Bir motor mekanizması ve aküsü bulunan tekerlekli sandalyeler, kullanımı güç gerektirmeyen kaliteli ve fonksiyonel sandalyeler olarak tercih ediliyor. Birbirinden farklı özellikte ve kalitede üretilen akülü tekerlekli sandalyelerde en iyi markalar hangileridir ve en çok tercih edilen modeller nelerdir sizler için araştırdık.

Medikal sağlık teknolojisinde yenilikleri yakından takip eden ve sektörde profesyonel çözümleri ile dikkat çeken Gold Medikal, akülü tekerlekli sandalye modelleri ile en çok tercih edilen firmalar arasında ilk sırada yer alıyor. Türkiye’de ve dünya genelinde sunduğu yenilikçi çözümlerle engelli bireylerin hayatını beklentilerin de üzerinde kolaylaştıran bir firma olarak dikkat çekiyor.

Akülü Tekerlekli Sandalyede Gold Medikal Farkı

Uygun fiyat politikası, en çok tercih edilen akülü tekerlekli sandalye modelleri ve kaliteli hizmetleri ile Gold Medikal daima müşteri memnuniyeti sağlayan güvenilir bir firma. Firmanın geniş ürün yelpazesi, profesyonel ekibi ve satış sonrası hizmetleri ile engelli vatandaşların ilk adresi olduğunu görüyoruz. Gold Medikal, sektörde en iyi akülü sandalye markaları olan Wollex ve Meyra’nın ürünlerini sunarak dünyanın en kaliteli akülü tekerlekli sandalyeleri ile kişiye özel medikal çözümler sunuyor.

Akülü tekerlekli sandalyelerde çığır açan yenilikler sunan Gold Medikal, Wollex W807 Lityum Pilli Katlanabilir Akülü Sandalye ve Meyra Optimus 2 Akülü Tekerlekli Sandalye modelleri ile son günlerde çok konuşulan bir firmadır.

En İyi Akülü Sandalye Markaları

Akülü sandalye markaları arasında en iyi akülü sandalye markaları olarak Wollex ve Meyra’yı görüyoruz.

Wollex’in Lityum Pilli Katlanabilir Akülü Sandalye modeli olan Wollex W807 hafif, kolay katlanabilen ve hareket kabiliyeti yüksek bir model olup özgürlüğüne düşkün olanların tercih ettiği bir üründür. 5 saniye gibi kısa bir sürede katlanıp açılabilen lityum pilli akülü tekerlekli sandalye modeli elektronik fren sistemli, kaliteli ve konforludur. Hareketli kolçakları ile kullanıcı transferi kolay, darbe emici pistonlu ve dolgu tekerlekleri ile sürüşü keyifli ve güvenlidir. LED göstergeli kumandası için ufak bir dokunuş yeterli olup efor sarf etmeksizin hareket kolaylığı sağlar. Kolayca taşınıp depolanabilen, Joystikli veya joystiksiz şarj edilebilen Wollex W807, Gold Medikal’in en çok tercih edilen ürünlerinden biridir.

Ürünün detaylı özelliklerini incelemek veya satın almak için tıklayın: https://goldmedikal.com/Wollex-W807-Magic-Akulu-Tekerlekli-Sandalye.html

Bir Alman üretimi olan Meyra Optimus 2 Akülü Sandalye, dünyada akülü sandalye denildiğinde ilk akla gelen markalardan olan Meyra’nın en popüler modelidir. İç ve dış mekânlarda mükemmel bir sürüş deneyimi sunan ürünün en zor şartlarda en keyifli ve konforlu şekilde kullanılması ve hemen hiç arıza vermemesi onu ön plana çıkarıyor. 150 kg taşıma kapasitesi, güçlü motorları, sarsıntısız sürüş keyfi, hızı ve erim mesafesi ile oldukça fazla rağbet görüyor. Yükseklik ayarlı kolçakları, çıkarılabilir ayaklıkları, ergonomik sırt ve oturma minderi, sırt kısmının 4 kademeli olarak ayarlanabilir oluşu ve zor arazi şartlarının akülü tekerlekli sandalyesi olma özelliği ile tüm övgüleri hal ediyor.

Tüm akülü sandalye modellerini incelemek için tıklayın: https://goldmedikal.com/akulu-sandalye

En İyi Akülü Tekerlekli Sandalye Firması

Akülü tekerlekli sandalye satın almak veya bağış yapmak isteyenler için en iyi akülü tekerlekli sandalye firması olarak Gold Medikal’i öneriyoruz. Kişiye özel medikal çözümleri ile Gold Medikal, özellikle akülü tekerlekli sandalye modellerinde engel durumuna göre çığır açan ürünleri ile dikkat çekiyor. Katlanır akülü sandalye, ayağa kaldıran akülü sandalye, standart, özellikli ve ev tipi akülü sandalyelerde uygun fiyat, yüksek performans, kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile rakiplerini geride bırakıyor.

En iyi akülü tekerlekli sandalye firması hangisidir merak ediyorsanız, Gold Medikal’in ürünlerini mutlaka incelemelisiniz. Kaliteli ve güvenilir akülü tekerlekli sandalye modelleri, teknik servis ve yedek parça hizmeti, satış öncesi ve satış sonrası profesyonel desteği ve kişiye özel medikal çözümleri ile Gold Medikal en iyi firma olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Akülü Tekerlekli Sandalye Seçiminde Firma Önemlidir

Akülü tekerlekli sandalye alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de tedarikçi firma seçimidir. Engel durumuna en uygun akülü tekerlekli sandalye seçimi için firma danışmanları kullanıcıyı yönlendirmeli, satış öncesi ve satış sonrası destek olmaya devam etmelidir. Akülü tekerlekli sandalye firmasının garanti süresi, teknik servis ve yedek parça hizmeti son derece önemlidir.

Kurumsal bir firma olan Gold Medikal alanında uzman deneyimli bir ekiple çalışıyor. Dünyaca ünlü markaların ürünlerini en uygun fiyatlarla engelli vatandaşlarla buluşturuyor.