Ekonomi
Giriş Tarihi : 03-02-2021 22:36   Güncelleme : 03-02-2021 22:37

Elon Musk bitcoin hakkında tweet yorum olarak neler söyledi?

Elon Musk bitcoin hakkında tweet yorum olarak neler söyledi?

Kayseritempo.org - Elon Musk bitcoin hakkında tweet yorum olarak neler söyledi? Dünyanın en zengin insanları arasında yerini alan Elen Musk, gerçekleştirdiği projelerle gündemden düşmezken bitcoin açıklamasıyla da konuşuldu. Mars projesiyle her gün adından söz ettiren Musk, bu kez Twitter'daki profiline Bitcoin'i ekledi ve "Geçmişe bakılınca kaçınılmaz" dedi.

Musk'ın Twitter'da milyonlarca takipçisi tarafından olağanüstü paylaşımlarıyla tanınıyor. Kısa süre önce Signal'i WhatsApp silen kullanıcılar için paylaşmıştı. Ancak bir yanlış anlaşılma nedeniyle bu isimle adlandırılan başka bir şirketin hisseleri katlanarak değer kazandı. Elon Musk, bu sefer Bitcoin'i desteklediğini açıkladı. Hisse senetlerini de piyasayı harekete geçirmek için kullanabilen Musk, son yıllarda sıkça tartışılan "Bitcoin" konusunda şaşırtıcı bir hamle yaptı.

Elon Musk bitcoin hakkında tweet detayları neler?

Musk, Twitter profiline Bitcoin'i sabitledi ve son gönderisinde "geçmiş bakınca kaçınılmaz" mesajını iletti. Birkaç gün önce başlayan WallStreetBets olayında, Musk görünüşe göre bireysel yatırımcılarla iletişimini sürdürdü ve etkisi hala devam ediyor ve MYR'nin fiyatı üzerinde de bir etkisi oldu. Musk bunu ilk kez yapmıyor. Daha önce Musk profilinde "Dogecoin" veya "Dogecoin'in CEO'su" terimini sabitlemişti.