Medya
Giriş Tarihi : 09-02-2021 22:43   Güncelleme : 09-02-2021 22:44

Elçiyi Öldür (Kill the Messenger) Filmi Oyuncuları Kim? Kanal D Elçiyi Öldür Nerede Çekildi, Ne Zaman, Kaç Yılında Çekildi?

Elçiyi Öldür (Kill the Messenger) Filmi Oyuncuları Kim? Kanal D Elçiyi Öldür Nerede Çekildi, Ne Zaman, Kaç Yılında Çekildi?

Kayseritempo.org - Elçiyi Öldür (Kill the Messenger) Filmi Oyuncuları Kim? Kanal D Elçiyi Öldür Nerede Çekildi, Ne Zaman, Kaç Yılında Çekildi? Gerçek hayat öyküsünden esinlenerek yapılmış bir film olan Elçiyi Öldür filmi, muhabir Gary Webb'in Nikarugua’daki isyancılar ve Kaliforniya’da merkezli uyuşturucu ithalatıyla ilgili olarak CIA ile kurduğu ilişkiden bahseder. Bu bağlantıyı ortaya çıkaran muhabirin hayatı tehlikeye girmesiyle ortaya çıkar.

Uyuşturucu kullanımının rekor seviyelere ulaşan Amerika‘nın, devletin de içinde bulunduğu bu uyuşturucu trafiği Kaliforniya’da geçer. Bu durumu ortaya çıkarmak isteyen Gary Webb, devletin uyuşturucu işine bulaştığı için hayatı tamamen değişir. Genellikle televizyonda yaptığı işlerle adından bahsettiren Michael Cuesta, Kill The Messenger filminin yönetmenliğini üstlendi.

Elçiyi Öldür (Kill the Messenger) Filmin Oyuncuları Kim?
Jeremmy Renner
Robert Patrick
Robert Pralgo
Mary Elizabeth Winstead
Michael Cuesta
Micheal Sheen
Ray Liotta
Rosemarie DeWitt
Andy Garcia
Paz Vega
Tim Blake Nelson

Elçiyi Öldür (Kill The Messenger) Nerede Çekildi?
Aksiyon dolu film gerçek öykünün olduğu yerde Kaliforniya’da geçiyor.

Elçiyi Öldür (Kill The Messenger) Ne Zaman Çekildi?
Biyografik niteliği taşıyan film 2014 yılında Kaliforniya’da çekilmiştir.