Medya
Giriş Tarihi : 12-06-2020 14:25   Güncelleme : 12-06-2020 14:37

Efsane dizi Lost yeniden geliyor

Bir dönemin efsane yapımlarından Lost dizisinin yeniden çekileceği gündeme geldi. Yeni çekilecek Lost dizisinin oyuncu kadrosu ve hikayesinde değişiklik yapılıp yapılmayacağı merak edildi.

Efsane dizi Lost yeniden geliyor

ABD yapımı Lost dizisi, izleyicisiyle buluştuğu dönemde bir hayli beğenilmişti. 2004-2010 yılları arasında başarılı oyuncu kadrosu ve sıra dışı hikayesiyle seyircisini büyüleyen dizinin, yeniden çekileceği öğrenildi. 
Lost fanatiklerini sevindirecek yeniden çekim kararı, sosyal medyada büyük ilgi gördü. En çok merak edilenin ise aynı oyuncu kadrosunun yer alıp almayacağı olduğu kaydedildi. Dizi ve film platformlarında, heyecan verici haberin duyulmasının ardından eski bölümleri yeniden izleyenler, yeni çekilecek yapımın hüsrana uğratmamasını dilediklerini belirtti.

Dizinin yaratıcılarından Damon Lindelof konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Çalışmamıza izin verecek güçlere yalvardım. Sonunda onları ikna edebildik gibi gözüküyor. Lost tekrar çekilmesini istememin en büyük sebebi gerçek bir son çizilmediği içindi ve benim daha iyi fikirlerim var” ifadelerini kullandı.

Kült dizinin hayranları, eski hikayenin devamının mı dizide yer alacağı yoksa yeni bir başlangıcın mı olacağını araştırmaya başladı.

Lost Dizisi Konusu
Oceanic Havayolları’nın Sidney-Los Angeles seferini yapan 815 sefer sayılı uçağı, okyanus üzerinden geçerken, manyetik bir alana kapılarak büyük bir adaya düşer. Fakat önceleri sıradan, tropik bir ada gibi görünen bu kara parçasının, kazazedelerin her birinin hayatını farklı biçimde değiştireceğinden habersizdirler.

Adada sandıklarından daha fazla zaman mahsur kalan Oceanic Havayolları yolcuları her gün yeni bir sürprizle karşılaştıkları bu gizemli adada hayatta kalabilmek ve ne olursa olsun bir yolunu bulup adadan kurtulmak ya da anakaraya haber ulaştırmak için mücadeleye girerler. Öte yandan hem ormanın derinliklerinden gelen 'Diğer ada sakinleri', kara bir duman, silahlı bir Fransız kadın, üniformalı iskeletler, terkedilmiş ambarlar adadan kurtulmak isteyenleri bekleyen cevaplanmamış sorular...