Medya
Giriş Tarihi : 12-01-2021 19:58   Güncelleme : 12-01-2021 19:58

EDHO bugün neden yok? EDHO bu hafta 179. bölüm ne zaman yayınlanacak? 12 Ocak Salı EDHO final mi yaptı, neden yayınlanmadı? ATV yayın akışı

EDHO bugün neden yok? EDHO bu hafta 179. bölüm ne zaman yayınlanacak? 12 Ocak Salı EDHO final mi yaptı, neden yayınlanmadı? ATV yayın akışı

Kayseritempo.org - EDHO bugün neden yok? EDHO bu akşam var mı, yok mu? 12 Ocak Salı EDHO final mi yaptı, neden yayınlanmadı? ATV yayın akışı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm ne zaman yayınlanacak? EDHO final mi yapacak? Ekranda en çok izlenen dizilerden biri olan EDHO, 12 Ocak akşamı yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyor. EDHO'nun yeni bölümü ne zaman çıkacak? Açıklamaya göre EDHO dizisi yeni yıl tatili verecek. İhanete dayanamayan Tipi'nin hamlesi, masadaki dengeyi bir kez daha bozar. Alpaslan'ın kararında çoğunluğu yakalayan Yaman Korkmaz, masa kurallarına uymayan Tipi oyununda da aynı çoğunluğu yakalamak istiyor. Tipi'yi elemek için İlyas Çakırbeyli'den masaya oturmasını ister. Yaman Korkmaz, babası Hamdi Korkmaz ile Hızır ve Alpaslan Çakırbeyli'yi ortadan kaldırmayı planlarken, Hizır Çakırbeyli arkadaşı Tipi'nin hayatını kurtarmak için mücadele ediyor.

Hızır Çakırbeyli'nin planındaki en büyük sorun, hayatını kurtarmaya çalışan arkadaşı Tip'tir. Gönül'le tanışmak için sabırsızlanan Tipi, Hızır Çakırbeyli'nin işini zorlaştırır. Façalı ailesinin de Çakırbeyli ailesinin de sonu yok. Emine Façalı, kardeşi Tipi'nin oy kullanmasını engellemek için Haşmet ve Behzat Façalı'ya baskı yaparken, Haşmet Çakırbeyli Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışırken aralarındaki haini bulmaya çalışır. 12 Ocak 2021 Eşkıya (EDHO) dizisinin yeni bölümü yayınlanmayacak. EDHO yeni bölümü ile Atv, 19 Ocak 2021 Salı akşamı ekrana gelecek. Bahar'ı işaret eden oklardan rahatsız olan Hızır Çakırbeyli'nin üzerine bir kurt düşer. Ceylan Çakırbeyli ile haini ortaya çıkarmayı planlayan Hızır Çakırbeyli, haini adım adım yaklaşır. Çakırbeyli ailesi ve arkadaşları en büyük darbeyi her sırrı bilen ve her zaman yanlarında olan Avukat Ebru'dan alacak.

EDHO bugün neden yok?

ATV ekranlarında bugün Ziraat Türkiye Kupası son 16 turundaki Yeni Malatyaspor Galatasaray maçı yer alacak. Bu nedenle EDHO dizisi bu akşam ekranda olmayacak.

EDHO bu hafta 179. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Salı günleri ekranda olan dizinin yeni bölüm tanıtımı henüz yayınlanmasa da projenin 19 Ocak 2021 Salı günü kaldığı yerden takipçileriyle buluşması bekleniyor.

Atv yayın akışı 12 OCAK 2021

  • 10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
  • 13.00 Gün Ortası
  • 14:00 Beni Bırakma
  • 16:20 Esra Erol’da
  • 19:00 Ana Haber
  • 19:45 Kupa Günlüğü
  • 20:45 Yeni Malatyaspor Galatasaray
  • 22:45 Maraşlı 2. bölüm