Medya
Giriş Tarihi : 23-02-2021 20:42   Güncelleme : 23-02-2021 20:42

EDHO Alparslan Ölüyor mu, ölecek mi? EDHO Alparslan Çakırbeyli diziden neden ayrıldı? Yunus Emre Yıldırımer diziden ayrılıyor mu?

EDHO Alparslan Ölüyor mu, ölecek mi? EDHO Alparslan Çakırbeyli diziden neden ayrıldı? Yunus Emre Yıldırımer diziden ayrılıyor mu?

Kayseritempo.org - EDHO Alparslan Ölüyor mu, ölecek mi? EDHO Alparslan Çakırbeyli diziden neden ayrıldı? Yunus Emre Yıldırımer diziden ayrılıyor mu? EDHO Alparslan Kimdir? ATV'nin sevilen dizisi EDHO'da Çakırbeyli ailesinin en önemli üyelerinden Alpaslan Çakırbeyli'nin vurulma sahnesi 182. bölümün en fazla merak edilen konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ilk sezonundan beri dizide bulunan Alpaslan Çakırbeyli'nin diziye veda edip etmediği en çok aranan haberler arasında yer aldı. Son 5 sezondur Salı akşamlarının en fazla izlenen dizileri arasında açık ara önde bulunan ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO), 182. bölümüyle sevenlerine şok yaşattı. Dizinin fragmanında yer alan bir bölümde Alpaslan Çakırbeyli'nin vurulması bir anda akıllara sorular getirdi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO)'nun yeni bölümünde şok bir detay ortaya çıktı. Dizinin sevilen karakteri Alpaslan Çakırbeyli diziden ayrılıyor mu ? Alpaslan Çakırbeyli kimdir? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 182. bölüm fragmanında yayınlanan bir sahne dizinin hayranlarını şaşkına uğrattı. Dizinin fragmanında Hızır Çakırbeyli'nin yeğeni Alpaslan Çakırbeyli'nin vurulma sahnesi 182. bölüme damga vurdu. Diziyi izleyen milyonlarca insan Alpaslan Çakırbeyli karakterine hayat veren Yunus Emre Yıldırımer'in diziden ayılıp ayrılmadığını merak eder hale geldi.

EDHO Alparslan Ölüyor mu?

Fragmanda yer alan vurulma sahnesinin ardından binlerce dizi severin Alpaslan Çakırbeyli'nin ölüp ölmediğiyle ilgili merakıysa çabuk giderildi. Dizi setinden sızan bilgilere göre Yunus Emre Yıldırımer'in canlandırdığı Alpaslan Çakırbeyli karakteri, senaryo akışı vuruluyor. Ancak oyuncunun ölmediği ve diziden çıkmadığı bilgisine ulaşıldı. Alpaslan'ın vurulmasının tamamen amcası Hızır Çakırbeyli'nin bir oyunu ve kurgusu olduğu dizinin 182. bölümünün ilerleyen dakikalarında ortaya çıkacak.
 

Alparslan Çakırbeyli Kimdir?


Yunus Emre Yıldırımer'in canlandırdığı ve diziye ilk sezonun ortalarında dahil olan Alpaslan, Amerika'da eğitimini tamamlayıp Türkiye'ye dönen bir Çakırbeyli'dir. Çakır'ın ağabeyi Ömer'den aileye kalan tek miras olarak görülen Alpaslan Çakırbeyli, eğiti ve üst düzey ön görüsüyle amcası Çakır'ın bir numarasıdır. Zamanla devletle iş birliği de yapan ve Çakırbeyli ailesinin masanın en güçlü ailesi olmasını sağlayan yakışıklı oyuncu, 182. bölümde sırtından vuruluyor. Ancak ölmediği ilerleyen dakikalarda belli oluyor.