Medya
Giriş Tarihi : 24-02-2021 01:36   Güncelleme : 24-02-2021 01:36

EDHO 184. Bölüm Fragman izle Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım 2 Mart Final mi? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Son Bölüm Sahne Full İzle!

EDHO 184. Bölüm Fragman izle Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım 2 Mart Final mi? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Son Bölüm Sahne Full İzle!

Kayseritempo.org - EDHO 184. Bölüm Fragman izle Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım 2 Mart Final mi? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Son Bölüm Sahne Full İzle! Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli ve Bahar Sincanlı'nın annesinin acısını çekmeden kaçırılmasıyla bir şok daha yaşıyor. Eşini kurtarmak için yola çıkan Hızır Çakırbeyli, düşmanı Yaman Korkmaz'ın yardımıyla Fuat'ın peşine düşer. Yaman Korkmaz Hızır Çakırbeyli'ye yardım elini uzatırken kendi planlarını da uygulamaya başlar. Ceylan Çakırbeyli için Hızır Çakırbeyli bu nedenle Fuat'ı alır. İdris Reis, oğlu Kaya'dan yakınlarına hesap sormayı planlıyor.

Façalı ailesinin evine baskın yapmaya hazırlanan İdris Reis'in kardeşi Demir, birlikte çalıştığı Yaman Kormaz'ın kurduğu oyunda piyon olmaya hazır. Kardeşinin emriyle masaya gelen İlyas Çakırbeyli, kargaşadan uzaklaşmak istiyor. İlyas Çakırbeyli ve eşi Ömür yurt dışına çıkma planları yapar. Ebru'nun haininin ardından Hızır Çakırbeyli, operasyonu düzenleyen ağın başkanı Fethi'ye ulaşmayı planlamaya başlar. Fuat'ın ortadan kaybolmasıyla yeni bir oyun başlatan Fethi, kalesinde Hızır Çakırbeyli'ye ders vermek istiyor. Fethi, hayatından çok sevdiği Hızır Çakırbeyli'nin oteline pusu kurar.

EDHO 184. Bölüm Fragman izle 

Kendi yerinde ve arkadaşları arasında saldırıya uğrayan Alpaslan, hastanede yaşam mücadelesi veriyor. İntikam ateşiyle Hızır Çakırbeyli, tüm ailesi ve arkadaşlarından bir araya gelerek bir iz bulmalarını ister. Hızır Çakırbeyli'nin talebine en hızlı cevap yetim babası Doğan'dır. Alpaslan'a yapılan saldırının ardındaki isme ulaşan Yetim Doğan, okları kontrgerilla İshak'a çevirir. "Ciğerlerime bir göz attılar" diyen Yetim Doğan, sokaktaki bütün öksüzleri İshak'ın izini bulmaya çağırıyor.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 183. Son Bölüm Sahne Full İzle!

İlyas Çakırbeyli, Doğan Baba'nın bulduğu adreslere tek tek baskın yapıyor. Tüm aile Alpaslan'dan haber beklerken Ceylan Çakırbeyli'nin tek duası Alpaslan'ın hayatıdır.