Magazin
Giriş Tarihi : 16-02-2021 23:54   Güncelleme : 16-02-2021 23:54

EDHO 183. Bölüm Fragmanı

Nefes kesen 182. bölümün ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın merakla beklenen 183. bölüm fragmanı en çok aranan başlıklar arasına girdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı.. 

EDHO 183. Bölüm Fragmanı

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO)'nun nesefe kesn 182. bölümünün arından bir anda gözler 183. bölüme çevrildi. Salı akşamlarının en çok izlenen dizisinin yeni bölüm fragmanı en çok arananlar listesine girdi.

182. BÖLÜM NEFESLERİ KESTİ:
Salı akşamlarının en fala izlenen dizileri arasında başı çeken Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın nefes kesen son bölümünün ardından, izleyiciler yeni bölüm için şimdiden adeta gün sayar oldu. Yapımcılığını ATV'nin yaptırdığı, yönetmenliğini Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan'ın üstlendiği, başrollerinde ise Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Sanem Çelik Ceylan (Ceylan Çakırbeyli), Ali Sürmeli (Doğan Baba), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Turgay Tanülkü (Şahin Ağa), Yalçın Hafızoğlu (Hızır Ali Çakırbeyli), Pelin Akil (Bahar), Engin Benli (Yaman Korkmaz), Turgut Tunçalp (Haşmet Façalı), Emir Benderlioğlu (Behzat Façalı), Ceren Benderlioğlu (Ömür Çakırbeyli) gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 182. bölümünde Çakırbeyli ailesi yeni bir kumpasın ve tuzağın içinden çıkarken, Alpaslan Çakırbeyli'yi öldürme girişimi de diziye damga vuran sahneler arasında yer aldı. Yeni düşmanlarla, yeni planlar ve olaylarla boğuşan Çakırbeyli ailesinin başrollerinde yer aldığı dizinin 183. bölüm fragmanı merakla beklenir oldu.

183 BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI ?
182. Bölümüyle adeta nefesleri kesen dizinin 183. bölüm fragmanı, sevenleri tarafından sosyal medyada en çok aranan konulara arasında zirvede yer aldı. Dizinin son bölümünde yaşananlarda yeni bölüm fragmanı için merak uyandırdı. Her hafta salı günleri yayınlanan dizinin yeni bölüm fragmanı, dizinin yayın günü yaklaşınca sosyal medyadan izleyicilerine ulaştırılıyor. Bu nedenle merakla beklenen EDHO'nun 183. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.