Medya
Giriş Tarihi : 17-02-2021 00:28   Güncelleme : 17-02-2021 00:29

EDHO 183. Bölüm Fragman izle Alparslan Öldü mü? Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım 23 Şubat Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Son Bölüm Sahne Full İzle!

EDHO 183. Bölüm Fragman izle Alparslan Öldü mü? Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım 23 Şubat Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Son Bölüm Sahne Full İzle!

Kayseritempo.org - EDHO 183. Bölüm Fragman izle Alparslan Öldü mü? Youtube ATV Yeni Bölüm Tanıtım 23 Şubat Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Son Bölüm Sahne Full İzle! EDHO Ebru'nun ihanetiyle şok olan Ceylan Çakırbeyli, eşi Hızır Çakırbeyli'nin tüm uyarılarına rağmen Cihan'ı etkisiz hale getirerek Fuat'ı ifşa etmeyi hedefliyor. Hızır Çakırbeyli, yeğeni Alpaslan eşi Ceylan'ın hayatına yetmemiş gibi endişelenmeye başlar. Hızır Çakırbeyli, sevdiklerinin hayatını kurtarmak için yeni bir oyun kurar. Didem'i kaçırma girişiminde başarısız olan Kaya bedelini hayatıyla öder. İdris, baş oğlu Kaya'yı Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı'dan düşürmenin acısını dindirmek istiyor. Yaman Korkmaz'ın çevirisini yaptığı oyuna düşen İdris Reis, eski defterleri açarak memleketten yakınlarını arıyor. Tüm çabalarına rağmen Çakırbeyli ailesi yeni bir rakip kazandı. İdris Reis'e doğru yolu göstermeye çalışan Tufan Reis, arada sıkışır. Her şeyi sakinleştirmek için attığı her adımda başarısız olan Hızır Çakırbeyli, artık yeni bir meydan okumaya hazır.


Yaman Korkmaz çevirdiği oyunlarına bir yenisini ekleyerek Ceylan Çakırbeyli'nin seçilmiş yeğeni Özcan'ı ekliyor. Özcan'ı Hızır Ali'den serbest bırakan Yaman Korkmaz, iki kuşu taşla öldürmeyi planlıyor. Yaman'ın bu hamlesi, Cephe ile İdris Reis arasındaki rekabeti daha da harekete geçirecek. Ebru'nun ihanetine adeta şok olan Ceylan Çakırbeyli, eşi Hızır Çakırbeyli'nin tüm uyarılarına rağmen Cihan'ı etkisiz hale getiriyor ve Fuat'ı ortaya çıkarmak için kendini hedefe koyuyor. Hızır Çakırbeyli, yeğeni Alpaslan, eşi Ceylan'ın hayatına yetmemiş gibi endişelenmeye başlar. Hızır Çakırbeyli, sevdiklerinin hayatını kurtarmak için yeni bir oyun kurar. Didem'i kaçırma girişiminde başarısız olan Kaya bedelini hayatıyla öder. İdris, baş oğlu Kaya'yı Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı'dan düşürmenin acısını dindirmek istiyor.

EDHO 183. Bölüm Fragman izle

Yaman Korkmaz'ın çevirisini yaptığı oyuna düşen İdris Reis, eski defterlerini açarak memleketten yakınlarını arıyor. Çakırbeyli ailesi, tüm çabalarına rağmen yeni bir rakip kazandı. İdris Reis'e doğru yolu göstermeye çalışan Tufan Reis, arada sıkışır. Her şeyi sakinleştirmek için attığı her adımda başarısız olan Hızır Çakırbeyli, artık yeni bir meydan okumaya hazır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182. Son Bölüm Sahne Full İzle!

Yaman Korkmaz, çevirdiği oyunlarına bir yenisini ekleyerek Ceylan Çakırbeyli'nin elenen yeğeni Özcan'ı da ekliyor. Özcan'ı Hızır Ali'den serbest bırakan Yaman Korkmaz, iki kuşu taşla öldürmeyi planlıyor. Yaman'ın bu hamlesi, Cephe ile İdris Reis arasındaki rekabeti daha da harekete geçirecek.