Gündem
Giriş Tarihi : 21-09-2020 20:57   Güncelleme : 21-09-2020 21:04

Duygu Çelikten neden öldürüldü

Duygu Çelikten isimli kadın kim tarafından neden öldürüldü. Duygu Çelikten'in annesi neler anlattı.

Duygu Çelikten neden öldürüldü

Günlerdir didik didik aranan ve hayatta olup olmadığından şüphe duyulan 30 yaşındaki Duygu Çelikten'den kötü haber geldi. 13 gün önce kaybolan 2 çocuk annesi Duygu Çelikten, ormanlık alanda öldürülmüş ve gömülmüş halde bulundu.

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde yaşayan 2 çocuk annesi 30 yaşındaki Duygu Çelikten,13 gün önce evinden dışarıya fatura yatırmak için çıktı. iddialara göre; Doğu Garajı bölgesine gelen Duygu Çelikten’i komşusu V.Ü, annesinin hastanede olduğunu söyleyerek araca binmesine ikna etti ve ikili ortadan kayboldu. Çelikten’in telefonunun kapalı olması ve akşam eve gelmemesi üzerine yakınları polise kayıp ihbarında bulundu.

İhbarın ardından Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği geniş çaplı inceleme başlattı. Cinayet Büro Amirliği ekipleri yaptıkları inceleme sonucu Kepez ilçesi Varsak bölgesinde aramalarını yoğunlaştırdı. Ekipler Duygu Çelikten’in cansız bedenini çeşitli yerlerdeki kazı çalışmalarının ardından ulaştı. Duygu Çelikten’in cenazesi, üzeri toprak ve taşla kapatılmış şekilde bulundu. Genç kadının vücudunda çok sayıda bıçak darbesi olduğu öğrenildi.

Duygu Çelikten'in annesi, kızının zorla alıkonulduğunu ve neden öldürüldüğünü bilmediğini, cinayetin aydınlatılması halinde çok şeyin ortaya çıkacağını iddia etti. Antalya polisi, olayla ilgili geniş çapta araştırmalarını sürdürüyor.