08 NİSAN 2020 Çarşamba 17:16
Advert
Gündem
Giriş Tarihi : 07-03-2020 15:10   Güncelleme : 07-03-2020 15:16

Dünyam Hastanesi kadınları unutmadı

Kayseri Özel Dünyam Hastanesi, vatandaşlara karanfil ve melek kanatlı kurabiye dağıttı

Dünyam Hastanesi kadınları unutmadı

Özel Dünyam Hastanesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla farkındalık oluşturmak için vatandaşlara karanfil ve melek kanatlı kurabiye dağıttı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne 1 gün kala Kayseri’de kadınlara yönelik düzenlenen etkinlikler arttı.

Özel Dünyam Hastanesi de, Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlar arasında farkındalık oluşturmak amacıyla karanfil ve melek kanatlı kurabiye dağıttı.

"Şiddete Hayır"
Özel Dünyam Hastanesi Müdür Yardımcısı Feyzam Yöndem, yaptığı açıklama da, “Yarın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü. Bundan dolayı bizde farkındalık oluşturmak amacıyla Dünyam Hastanesi olarak Cumhuriyet Meydanı’nda ekibimizle beraber vatandaşlarımıza çiçek dağıtıyoruz. Aynı zamanda melek kanatlı kurabiyelerimizi vatandaşlarımıza dağıtarak kadınlarımızın gönlünü almaya çalışıyoruz. Kadın Günü’nün sadece tek bir günle sınırlandırılmaması lazım. Bugün burada vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde herkes, artık kadınlar ölmesin, kadına verilen değer daha da artsın mesajları verdi. Bizde bu mesajlara katılıyoruz. Artık kadına şiddet olmasın ve kadın cinayetlerinin olmamasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
ARŞİV ARAMA