Medya
Giriş Tarihi : 10-02-2021 22:23   Güncelleme : 10-02-2021 22:24

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir Savaş kaç yaşında? Kaan Altay Köprülü oynadığı diziler nelerdir?

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir Savaş kaç yaşında? Kaan Altay Köprülü oynadığı diziler nelerdir?

Kayseritempo.org - Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir Savaş kaç yaşında? Kaan Altay Köprülü kimdir? Çarşamba akşamları TV8 kanalında ekranlara gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi kadrosuna yeni bir isim daha dahil etti. Büyük karmaşıklıklarla dolu olan dizi, yeni karakterleri arasında yerini alan Savaş ile konuşulmaya devam ediyor. İzleyiciler tarafından gerçekte kim olduğu arama motorlarında sorgulanmaya başlandı.

TV8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, oyuncu kadrosuna Kaan Altan Köprülü'yü Savaş karakteriyle dahil etti. Barış karakterinin kardeşi olan Savaş yani Kaan Altan Köprülü'ye ilişkin detaylar dizi severler tarafından merak edilirken araştırma konusu oldu.

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Kimdir?

Geçtiğimiz bölümlerde ilk diziye Barış karakteri dahil olmuştu. Daha sonrasında kardeşi Savaş'ın dizide gözükmesiyle merak konusu oldu. Savaş içe dönük olmasının yanı sıra üstün zekalı bir kişiliğe sahipken geçirdiği talihsiz kaza sonucu felç kalmıştır. Bu olay sonrası kendini kötü hisseden Savaş sürekli abisi Barış ile tartışmaktadır.

Kaan Altay Köprülü kimdir?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisine yeni dahil olan Savaş yani Kaan Altay Köprülü, 1995 yılı İzmir'de dünyaya geldi. Yakışıklı ve genç oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'ndan 2018 yılı mezun olduktan sonra oyunculuğa adım atmıştır.

Kaan Altay Köprülü'nün yer aldığı yapımlar;

2020 – Doğduğun Ev Kaderindir (Savaş)
2018 – Tek Yürek (Akif)