Medya
Giriş Tarihi : 17-02-2021 22:56   Güncelleme : 17-02-2021 22:56

Doğduğun Ev Kaderindir Meto Kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir Meto gerçek adı nedir? İnanç Konukçu kimdir, nereli, hangi dizilerde oynadı?

Doğduğun Ev Kaderindir Meto Kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir Meto gerçek adı nedir? İnanç Konukçu kimdir, nereli, hangi dizilerde oynadı?

Kayseritempo.org - Doğduğun Ev Kaderindir Meto Kimdir? Doğduğun Ev Kaderindir Meto gerçek adı nedir? İnanç Konukçu kimdir, nereli, hangi dizilerde oynadı? Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni transferiyle bütün dikkatleri üzerine çekiyor! Başarılı dizi yıldız bir oyuncuyu kadrosuna kattı. Doğduğun Ev Kaderindir, Tv8 kanalının sevilen dizilerinden biridir. Sürükleyici dizi bir süredir sevenlerini her yeni bölümde ekranlara kitliyordu. Özellikle Tv8 de survivor’un olmadığı günler insanlar alternatif olarak bu kanalı geçmeyip bu kanaldaki dizileride izlemeye başladı.

Tv8 başarılı diziler ortaya koymaya başladı açıkçası. İlerleyen zamanlarda dizi sayısını arttıracak gibi. Doğduğun Ev Kaderindir O başarılı dizilerden bir tanesi ve şok bir gelişmeyle kadrosuna yıldız oyuncu İnanç Konukçu’ yu kattılar.


İnanç Konukçu Kimdir?

Başarılı oyuncuyu aslında Behzat Ç dizisinden yakından tanıyoruz. Behzat Ç dizisiyle oyuncu popülerleiğini baya arttırmıştı. Yıldız oyuncu 10 kasım 1985 yılında Ankara’da doğmuştur. Başarılı oyuncu eğitimini Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Televizyona ve oyunculuk hayatına 2005 yılında başlayan oyuncu güzel projelerde yer almıştır.

İnanç Konukçu hangi film ve dizilerde oynamıştır?

Kaçak Doktor, Behzat Ç Ankara Yanıyor, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Behzat Ç Seni Kalbime Gömdüm, Leyla ile Mecnun, Karanlıktaki Umut, Kaçma Birader, Kırlangıç Fırtınası, Vurgun, Nasipse Adayız.